REKLAMA

Svajonių šalis pagal Zodiaką

REKLAMA

Tamsiuoju ir šaltuoju metų laiku vieni perka keliones ir važiuoja į savo svajonių šalis, kiti mintyse keliauja, kur veda širdis, ir svajoja kada nors tas magiškas vietas aplankyti. Ką sako astrologai, kuri šalis kuriam Zodiako ženklui yra tinkamiausia?

Pasaulio valstybės, priklausomai nuo jų įkūrimo dienos, turi tam tikrą aurą, energiją, kurią perduoda ir toje žemėje gyvenantiems žmonėms. Tarkime, 1776 07 04 diena, kai paskelbta Nepriklausomybės deklaracija, laikoma Amerikos gimtadieniu. Nenuostabu, kad amerikiečiai taip nenoriai išvažiuoja iš gimtinės, ir dėl to, kad gyvena didelėje įvairaus klimato šalyje, kur galima atostogauti  tiek ant slidžių, tiek su bikiniu, ir dėl  juos valdančio Vėžio ženklo. Šis juk laikomas Zodiako „naminuku“.

Pasitikrinkite, ar jūsų pasirinktos svajonių šalys yra valdomos jums artimo Zodiako, ar jose svečiuodamiesi jausitės gerai, o gal viskas – žmonės, papročiai, tradicijos, maistas, aplinka – jus erzins ir neleis mėgautis atostogomis.

Avinas

Energingasis Zodiako atstovas žavisi heroine praeitimi ir mitologiniais didvyriais galinčia pasigirti Graikija. Ši taip pat yra jūrinė valstybė, todėl Avinams tinka ir patinka  jos pakrantės, kur galima užsiimti vandens sportu. Vietinis vynas ir maistas, romantiški vakarai kurortiniuose miesteliuose įsipareigojusiems šio ženklo atstovams padeda atkurti ar gilinti intymų ryšį su partneriu, o vienišiams – regzti naujus romanus.

REKLAMA

Avinams puikiai tinka ir Tailandas – egzotiškas, žadantis slaptus meilės nuotykius, aktyvų miestų naktinį gyvenimą ir įspūdingą gamtovaizdį, kurį ištyrinėtų palikę sostinę. Šiam Zodiakui patiktų ir Pietų Afrikos Respublika, nes atitiktų jų veržlumą ir temperamentą.

Tauras

Natūrali aplinka, vaizdinga gamtos sukurta, bet nepernelyg kaimiška vietovė būtų tinkama atostogų vieta Tauro ženklo atstovams. Šalys sielai būtų Portugalijos pakrantė, saulėtasis Izraelis, kur galima pasimėgauti išskirtiniu vietiniu vynu, Europoje dar mažai pažintu, ir šviežiu maistu, pavyzdžiui, tik pagautomis jūros gėrybėmis.

Tiems Taurams, kurie trokšta daugiau egzotikos, reikėtų keliauti po Braziliją. Ten jie pasigrožės įspūdinga gamta, bet nuotykių netrūks, jei lankysis šios Pietų Amerikos milžinės didmiesčiuose. Ramesniems Taurams tinka aplankyti po šiuo Žemės ženklu „gimusią“ Airiją, kur yra ką pamatyti, keliaujant po salą ir palei jos pakrantes, o galima surengti ir alaus ragavimo turą per sostinės pubus.

Dvyniai

Smalsūs ir judrūs Oro stichijos atstovai gerai jaustųsi Vokietijoje. Kai kam ši šalis atrodo nuobodi, bet Dvynių ženklo atstovai puikiai žino, kad šioje didžiulėje Europos Sąjungos valstybėje gali rasti visa, ko trokšta jų nerimastinga natūra. Skandinavijos šalys taip pat turi ką pasiūlyti Dvyniams: tiek uolėtas pakrantes, tiek žvejybos malonumus ar draugiškus, nors ir lėtapėdžius žmones, kuriuos jie sugeba prakalbinti ar net su jais susidraugauti. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA