REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 06-12 d.)

REKLAMA

Avinas. Jūsų mylimasis ar mylimoji gali padėti apsispręsti priimant su darbu susijusį sprendimą. Jo ar jos paslaugomis, tai yra patikima nuomone iš šalies, geriausia pasinaudoti pirmadienį ar antradienį. Partneris padės jums išsipainioti iš keblios situacijos darbe arba nuspręsti, ką daryti toliau, jei nutarsite kažką keisti savo karjeroje. O štai savaitės viduryje greičiausiai kartu narpliosite su namų reikalais susijusią užduotį. Gerai pamąstykite, ar verta dėl to kovoti, ar geriau nusileisti, nes visada galima daugiau nei viena išeitis.

Tauras. Savaitės pradžioje tie, kurie nuspręs atskleisti jausmus, sulauks žvaigždžių palaikymo. Taurai, turintys partnerį ar  simpatiją, pamatys, kad su šiuo juos sieja kai kas daugiau nei susižavėjimas (jausmai). Gal esate sielos dvyniai, jus jungia bendros vertybės ar tikslai? Tuo geriau jūsų porai, nes tai sustiprina ryšį. Jau savaitgalį jausitės labiau mylimi ir saugesni. Žinokite, tai – joks stebuklas. Taip nutinka, kai visiškai to nesuvokdami ar sąmoningai sau pripažįstate: nebūna gražių santykių be sunkaus kasdienio darbo.

Dvyniai. Galbūt šią savaitę galėsite lengviau atsidusti, kai galiausiai sugebėsite su partneriu ar mylimuoju pasikalbėti tema, kurios abu nesąmoningai (arba sąmoningai) vengėte. Kai neištvėrę laukimo, imsite savaitės pradžioje ir atsiversite, tai neatstums mylimojo, nors labai to bijote. Iš tiesų gali nutikti priešingai. Iki šeštadienio pasijausite saugesni, nes žinosite, kuo galite pasitikėti.

Vėžys. Šią savaitę santykiuose sulauksite padrąsinimo. Savaitės pradžioje greičiausiai pasikalbėsite apie tai, kas vyksta jūsų poroje. Nesvarbu, kiek laiko būtumėte kartu, šviežiai susiporavę ar jau skaičiuojate bendrus dešimtmečius, šis pokalbis greičiausiai jus nuteiks optimistiškai. Savaitgalį labiau imsite vertinti tai, kas jus jungia, – vaikus, namus ar bendrus pomėgius. Toks požiūris bus labai sveikas ir jums, ir aplinkiniams, nes panaikins jumyse ar tarp jūsų ir partnerio tvyrojusią įtampą.

Liūtas. Šią savaitę susiporavę Liūtai spręs, kaip geriausiai pasidalyti užduotis, kad nė vienas nesijaustų įkinkytu ir poilsio negaunančiu arkliu darbininku. Tai gali būti susiję ir su namų tvarkymu, vaikų priežiūra, maisto gaminimu ar apsipirkinėjimu. Savaitgalį turintieji porą suras būdų, kaip pasidžiaugti seniai ar visai šviežiai sudaryta sąjunga.

REKLAMA

Mergelė. Meilė arba jos trūkumas šią savaitę jums taps pačia svarbiausia tema. Vienišiai bus įpusėję ar jau baiginės vidinę reviziją, kuri padės jiems išvalyti nereikalingais rakandais užgriozdintą kelią meilei. Gali būti, kad jie jau žino, kuris iš jų širdį palietusių žmonių, yra tinkamas partneris ir vertas pažadų įsipareigoti. Būsite sąžiningi, aiškiai suvoksite ne tik, ką jums šis gali suteikti, bet ir ką jūs galite jam ar jai pasiūlyti. Turintieji porą, mąstys apie praeitį, bet tos mintys bus pozityvios ir padės jiems išgyventi šiandieną ar teisingai pasirinkti rytojaus kryptį. Susiporavusios Mergelės, prisiminusios kartu patirtas laimingas akimirkas, dar labiau suartės su partneriu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA