REKLAMA

Numerologija: koks jūsų išvaizdos skaitmuo?

REKLAMA

Mūsų išorė yra nuolatos su mumis vaikščiojanti vizitinė kortelė, kurios nereikia aplinkiniams įteikti, prisistatant ir spaudžiant ranką. Žmonėms net nebūtina prie mūsų prieiti, pakalbinti ir patiems prisistatyti, užtenka stebėti ir taip susidaryti pirmą įspūdį apie mus.

Žinome, patrauklios išvaizdos žmonėms be didesnių pastangų pavyksta sulaukti teigiamų pirmųjų vertinimų. Kaip ir tai, kad kiekviena taisyklė turi išimčių. Apmaudžiausia, kad net ten, kur tikimės betarpiško, objektyvaus vertinimo, galime jo nesulaukti.

Darbdavių elgesį tyrę mokslininkai padarė išvadą, kad darbo pokalbio baigtis kandidatui nulemiama per pirmas susitikimo sekundes. Taigi galime turėti puikų gyvenimo aprašymą, solidžią darbo patirtį ir įmonei reikalingus įgūdžius. Bet ne šie logiški faktoriai, o žmogiška darbdavio intuicija, jo asmeniška emocija, kuri daro įtaką pirmam įspūdžiui, lems, ar gausime trokštamą postą.  

Mūsų patirtis sako, kad ne visada išoriškai gražūs žmonės gali pasigirti tokiu pat vidumi. Jie gali elgtis labai negražiai: sukčiauti, meluoti, manipuliuoti. Žinoma, kaip ir dailia „prekine išvaizda“ neapdovanotieji.

Taigi, ką sako numerologai? Išorė – ne tokia jau ir apgaulinga, tvirtina jie. Ne tik veido bruožai, kuriuos moka greitai „skaityti“ fiziognomai, mūsų išvaizdos skaitmens vibracija irgi darys įtaką tam, kaip stengiamės ar, visiškai nedėdami pastangų, nesąmoningai skelbiame apie save žinią pasauliui.

REKLAMA

Skaičiavimas

Išorės skaitmeniui privalu sudėti žmogaus varde ir pavardėje esančias balses. Tada, vadovaujantis lentele, reikia suskaičiuoti, kokią bendrą sumą balsės sudaro. Sumuoti būtina iki vienženklio skaitmens. Tarkime, Vilius Karalius: I+I+U+A+A+I+U=9+9+3+1+1+9+3=35.

35=3+5=8. V. Karaliaus išvaizdos skaičius yra 8.

Lentelė

А – 1,
Е, Ė – 5, 
I – 9,
Y – 7,
О – 6,
U, Ū – 3.

Išvaizdos skaitmens aprašymas

1. Vienetams būtina išsiskirti iš minios. Šiems skaitmenims nebūdinga agresyviai pareikšti apie save. Jiems svarbiau, kad išvaizda kiekviena detale pulsuotų apie jų pasitikėjimą savimi ir vertės pajautimą.  Net jei vienetas būtų nedidelio ūgio, dažniausiai jis vis tiek atrodys gražus ir dailiai sudėtas.

Žmonėms, kurių išvaizdos skaitmuo yra vienas, tinka tiesių linijų, detalėmis neperkrauti drabužiai. Nesudėtingo kirpimo aprangą nuspalvins ryškūs audiniai. Vienetui taip pat tinka ir patinka ryškios spalvos namų aplinkoje.

2. Paprastai dvejetukai yra minkšto, nuolaidaus būdo, nekimbantys į atlapus. Šie žmonės labai prižiūri savo išvaizdą. Kartais gali ir per daug jaudintis dėl jos. 

Šio skaitmens savininkams patartina dėvėti pastelinių spalvų drabužius, pasiūtus iš minkštų, švelnių audinių. Svarbu, kad apdaras būtų patogus. Žinoma, tai nereiškia, kad dvejetams tiks bespalvė apranga. Šiems žmonėms būtina atrasti jų veido odai labiausiai tinkamus atspalvius, kad neatrodytų pervargę ar išblyškę.

3. Paprastai trejetukai yra ramūs ir draugiški, gana artistiški ir kartais gali būti plepūs. Žmonės su išvaizdos skaitmeniu trys mėgsta puoštis. Jie turi nemažai papuošalų, aksesuarų, o aprangoje mėgsta gausias detales – apvadus, kaspinėlius, dekoratyvines siūles. Kitiems tokie drabužių dailinimo elementai kartais atrodys prasilenkiantys su geru skoniu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA