REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 13–19 d.)

REKLAMA

Avinas. „Kas čia viršininkas?“, jei būtų sudarytas sąrašas, kokio klausimo niekada nereikėtų užduoti namuose, tai šis taptų Nr.1. Gal meilėje ir kare galioja tos pačios taisyklės, bet tikrai ne meilėje ir darbe. Šią savaitę, kilus ginčui namuose, galite jį laimėti. Bet įmanoma, kad taip pralaimėsite, prarasdami meilę. Jautrius klausimus tarpusavyje aptarkite ne iš „boso“ ir „pavaldinio“ pozicijų, o kalbėkitės kaip lygus su lygiu. Pokalbio kodas – pagarba.

Tauras. Emocionalus pokalbis gali jus įskaudinti. Kita vertus, šią savaitę jums reikėtų įvertinti, kaip sąžiningai žodžiais išreiškiate jausmus jums rūpimam žmogui. Šiuo metu geriau neatviraukite apie asmeninį gyvenimą, kai kalbėsite su kolega. Jeigu jūsų darbe vyrauja pavydo ir varžymosi atmosfera, tas kolega gali pasinaudoti jūsų emociniu jautrumu ir kirsti jums, kai norės apginti savo pozicijas. Sakome tai, kad būtumėte atsargesni ir viskam pasirengę.

Dvyniai. Kartais, norint pasiekti taiką ir ramybę, reikia pereiti ginčo ugnį. Šią savaitę tuo įsitikinsite. Antroje jos pusėje Dvyniams teks susidurti su sunkia santykių situacija, tai gali būti susiję su seksualinio gyvenimo klausimais. Galbūt jūs ar jūsų partneris šioje srityje patiria įtampą ir ji netikėtai išsiverš? Pasistenkite neįsivelti į žaidimą Kaltas ir kaltesnis. Kalbėkitės, nesukeldami gynybinės partnerio reakcijos, pagarbiai liesdami jautrų klausimą. Teisingai jį išsprendę, galite tikėtis proveržio santykiuose.

Vėžys. Jus vadina Zodiako jautruoliais, nes Vėžio ženklą globoja jausmų valdovas Mėnulis. Šią savaitę stojus pilnačiai, jauslumas dar padidės. Galite imti lieti ašaras dėl tikrų ar įsivaizduojamų nesėkmių meilėje, o galbūt pravirksite iš laimės? Tiesą sakant, visas septynias dienas meilės reikalai jums nesiklostys sklandžiai ir be pastangų. Gali būti, kad atsidursite santykių kryžkelėje. Savaitės viduryje jus aplankys minčių pragiedrėjimas, intuityviai suvoksite, kurlink norite pasukti. Apnuogindami savo jautrumą, iš tiesų pademonstruosite stiprybę, o ne silpnumą.

Liūtas. Šią savaitę norėsite apsaugoti jausmus, tačiau pasistenkite neužsidaryti nuo aplinkinių, neatsiriboti nuo potencialaus gerbėjo ar mylimojo. Norėdami apsisaugoti, sukursite sieną, kuri atitvers jus nuo galimybės patirti didesnį intymumą su išrinktuoju. Ši taktika jums ne itin tinka. Zodiako kilniaširdžiai, geriau atverkite dideles širdis ir mylėkite stipriau, drąsiau, nustokite baimintis galimo atstūmimo. Visada yra tikimybė, kad jus įskaudins, bet yra ir kitų variantų, ar ne?

REKLAMA

Mergelė. Jei įsivelsite į ginčą su mylimuoju ar jums svarbiu žmogumi, laiku suskubkite palikti aukštos įtampos zoną. Apie situaciją pasikalbėkite su draugu, kuris padėtų į jūsų asmeninį gyvenimą pažvelgti iš šalies, be nereikalingų kraštutinių emocijų. Šią savaitę vargu ar pavyks išvengti ginčo.  Jei labai stengsitės, bet vis dėlto tai įvyks, paklauskite savęs, kas jums svarbiau: laimėti ginčą ar išsaugoti meilę? Pagal pasirinktą atsakymą ir elkitės atitinkamai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA