REKLAMA

Sapnų paletė: kokia spalva jus valdo?

REKLAMA

Kaip tvirtina britų psichologai, vyraujanti sapnų spalva priklauso nuo žmogaus charakterio bruožų.

Prisiminkite, kokia spalva dominuoja jūsų naktiniuose vaizduose.

Raudona

Raudonus sapnus sapnuoja energingi, sugyvenami, lankstaus būdo žmonės. Vyraujanti raudona spalva reiškia, kad žmogus turi sukaupęs daug energijos, kuri veržiasi išsilieti. Pagalvokite, kur ją būtų galima geriausiai panaudoti.

Geltona

REKLAMA

Geltoni sapnai būdingi jausmingiems, jautriems, pažeidžiamiems asmenims. Juos lengva įskaudinti. Jeigu jūsų sapnuose vyrauja geltona spalva, pasistenkite išsiugdyti savisaugos instinktą, kad išmoktumėte lengviau pakelti kasdienybės sunkumus ir nemalonumus.

Žalia

Žali sapnai byloja apie ramų būdą, santūrumą, vidinę pusiausvyrą. Toks žmogus stengiasi neapsunkinti sau gyvenimo nereikalingomis problemomis.

Mėlyna

Sapnuojantiems mėlynus sapnus racionalumas nėra būdingas. Jie puoselėja per didelius lūkesčius, visada tikisi gauti dvigubai daugiau, nei pavyksta. Jie taip pat sugeba būti nuoširdūs, šilti, supratingi, jautrūs kitiems.

Rožinė

Rožiniai sapnai būdingi uždariems žmonėms, dažniausiai gyvenantiems savo fantazijų pasaulyje. Juos labiausiai domina jų pačių emocijos, jausmai, mintys. Apskritai jie būna orientuoti į save.

Violetinė

Violetinius sapnus sapnuoja idealistai. Toks žmogus dažniausiai būna nusiteikęs konservatyviai. Jis nemėgsta leistis į kompromisus, atkakliai gina savo nuomonę. Gyvena ir veikia pagal savo principus ir idealus. Jam trūksta lankstumo, sugebėjimo įsiklausyti ir įsijausti į kitus.

Parengė Gražina Vasiliauskienė.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA