REKLAMA

Temperamentas priklauso nuo krūtų formos

REKLAMA

Estrogenai, moteriški lytiniai hormonai, „kalti“ dėl gundančių formų, bet taip pat atsakingi ir už moters galimybę pastoti. Mokslininkų jau įrodyta tiesa, kad pilnesnės figūros dailiosios lyties atstovės pastoja bent triskart dažniau.

Vyrai, nors jie dažnai to sąmoningai nesuvokia, nužvelgdami moters krūtinę tarsi įvertina jų galimybę padovanoti palikuonių. Pasirodo, krūtų forma gali atskleisti ir jos savininkės temperamentą. Senovėje netgi ateitį moteriai spėdavo pagal jos krūtinės dydį ir formą. Sakoma, šioje srityje buvo pažengę ispanai (o gal vietinės čigonės būrėjos?).

Krūtinė ir temperamentas

Dalykiškos, atsakingos, veiklios moters krūtų forma primena lapės nosytę arba trampliną. Tokios charakteris yra kietas, šiaurietiškas, o protas aštrus.

Atsidavusių ir laimingų namų šeimininkių krūtys paprastai yra apvalios kaip obuoliai. Nors ši forma yra labai gundanti, bet sakoma, kad jų savininkė dažnai būna frigidiška, ji nemėgsta keisti partnerių, todėl anksti išteka ir atsiduoda šeimai, vaikams.

REKLAMA

Kriaušę primenančios krūtys atskleidžia nepriklausomą jos savininkės charakterį. Šios teorijos išradėjai teigia, kad tokios moterys dideliu protu nepasižymi. Vyrui, vedusiam tokią dailiosios lyties atstovę, niekada neteks nuobodžiauti. Audringas seksas jam garantuotas, kaip ir įvairiausi nukrypimai nuo normos ir skandalai.

Pornografinių filmų aktorės, kol nepradėjo plastinės chirurgijos specialistų padedamos keisti krūtų formą ir dydį, dažnai turėdavo trikampį, kūgį, primenančias krūtines. Tokios moterys laikomos pačiomis seksualiausiomis ir išradingiausiomis meilės žaidimų partnerėmis.

Baklažano formos krūtinės savininkė yra maloni visomis prasmėmis. Ji yra linksma, aistringa, bet dažnai sutuoktinį geba paspausti po padu.

O ką atskleidžia silikoninės krūtys? Na, nieko naujo šios teorijos šalininkai nepasakė. Teigiama, kad dirbtinai krūtinę keičiančios moterys turi psichologinių problemų, bijo priešingos lyties varžovių, todėl į konkurencinę kovą pasitelkia silikoną. Tokių krūtinių savininkėms taip pat nesvetimas Narcizo kompleksas. Panašu, tokią Narcizę, užsižiūrėjusią į save, silikonas greitai paskandintų, nereikėtų rišti akmens po kaklu.

Pavyduolės, kurios neleidžia vyrams net pažvelgti į kitas moteris, turėtų susirūpinti. Vyrai, kurie dažnai žiūri į moters krūtinę, gyvenimą prailgina maždaug ketveriais ar penkeriais metais. Tokie būna ramesni, jų kraujo spaudimas žemesnis ir todėl turi mažesnę tikimybę gauti širdies smūgį ar susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Taigi, negali pykti, jei vyrą pagauni nužiūrinėjant didžiakrūtę gražuolę. Jeigu tik toks nusikaltimas… Svarbu, kad į sveikatą.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA