REKLAMA

Graikų dievybių horoskopas

REKLAMA

Pagonys graikai turėjo daug dievų ir didvyrių. Žmonės užvertę galvas žiūrėjo į Olimpo kalne įsitaisiusias dievybes ir mėgino tapti geresniais žmogiškosios giminės atstovais.

Senovės graikai buvo įsitikinę, kad tam tikru metu gimusius mirtinguosius globoja vis kita amžinai gyva galinga būtybė, taip nulemdama žmogaus likimą.

Kuris iš dvylikos šio graikų Zodiako dievų yra jūsų globėjas ir kokį likimą jums pažadėjo?

Atėnė Paladė (kovo 21-balandžio 21 d.)

Senovės graikų karo ir išminties deivė Atėnė – viena gerbiamiausių Olimpe, pelniusių kolegų dievų pagarbą. Ji yra drąsi, išradinga, sukaupusi daug žinių ir gabi menams. Ji laikyta mokslo, menų, filosofijos, mitinių didvyrių globėja.

REKLAMA

Atėnė Paladė savo globotinius skatina domėtis mokslu, suteikia jiems sumanumo ir leidžia greitai išmokti teorinių ar praktinių dalykų. Gimusieji po Atėnės Zodiaku, yra laimėtojai. Kartais, jei reikia, pergalės gali siekti per karą. Ypač karingai jie gina mylimų ir artimų žmonių interesus. Atėnės globotiniai yra drąsūs, teisingi, atkaklūs (kartais užsispyrę), protingi ir išradingi.

Ženklo simbolis: pelėda (alyvmedis – šventas Atėnės Paladės kulto sekėjų medis).

Аfroditė (balandžio 22–gegužės 20 d.)

Graikų grožio, vaisingumo, meilės ir amžinos jaunystės deivė Afroditė buvo Dzeuso paskirta į žmonas neišvaizdžiajam Hefaistui, kad numalšintų dievų kovas dėl jos. Gimusioji iš jūros putos savo globotinius apdovanoja patrauklia išvaizda ir švelniu būdu.

Kai kada pernelyg užrietę nosį Afroditės ženklo atstovai būna arogantiški, „pasikėlę“. Jie mėgsta laimėti, todėl sunkiai išgyvena pralaimėjimą. Paprastai jie be didelių pastangų ir gana greitai pasiekia užsibrėžtų tikslų.
Meilė iš tiesų Afroditės globotiniams suteikia sparnus, tada jie būna kūrybingi, energingi, veiklūs, atsidavę. Išduoti ir atstumti, jie tampa pasyvūs, praranda pasitikėjimą savimi, aplinkiniais ir pasauliu.

Ženklo simbolis: balandis (taip pat – Afroditė vaizduota su delfinu, bitėmis, gulbe, rože, mirta, obuoliu, granatu, jūros kriaukle).

Hermis (gegužės 21–birželio 21 d.)

Graikų Hermis (romėnų Merkurijus) yra prekybos, apsukruolių (vagių),  iškalbos dievas. Jis yra tarpininkas tarp šio ir anapusinio pasaulių, dievų pasiuntinys ir sielų vedlys į pomirtinę karalystę. Hermis globoja sportą, išradimus, oratorystės meną ir sąmojį. Ši dievybė vadinama sėkmės nešėja.

Paprastai Hermio numylėtiniai yra tikri slapukai. Netikėta? Po žodžių lietumi jie paslepia tiesą apie save, ką iš tiesų jaučia, išgyvena, kokie yra jų tikri ketinimai. Dažniausiai šio Zodiako atstovai yra atsakingi. Ši jų savybė gerai žinoma jų artimiesiems. Jei Hermio ženklo atstovų artimi žmonės, draugai ar giminaičiai patenka į bėdą, jie skuba guosti, padėti, stengiasi greitai sugalvoti problemos sprendimą.  Gali būti ir karštakošiai, netgi agresyvūs ir atkaklūs. Šios savybės jiems padeda prasiskinti kelią į sėkmę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA