REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 20–26 d.)

REKLAMA

Avinas. Šią savaitę būsite ypač energingi, pasinaudokite tuo. Galbūt vieni arba su partneriu, jei esate įsipareigoję, sukviesite pas save draugus. Galbūt taip per draugų draugus (jei ryšitės didesniam vakarėliui) sutiksite naujų originalių žmonių, su kuriais atrasite turį panašių interesų. Jūsų protui patiks jaudinančios, uždegančios idėjos. Tai padidins jūsų susidomėjimą visais gyvenimo aspektais, tarp jų ir meile.

Tauras. Greičiausiai pajausite, kad artimas žmogus ne visiškai palaiko jūsų karjeros siekį ar su juo susijusį sprendimą. Jis ar ji galbūt mano, kad be reikalo tampote likimą už ūsų, taip pat rizikuojate savo (jei esate įsipareigoję, poros ar šeimos) saugumu. Gal tame yra tiesos, bet jeigu jau pribrendote pokyčiams ir jaučiate, kad nebegalite likti ten, kur esate, neleiskite partnerio pesimizmui jūsų išgąsdinti. Gali būti, kad mylimasis tiesiog savo baimes perkelia jums. Darykite tai, kas, manote, yra teisinga.

Dvyniai. Su mylimuoju ar jus dominančiu žmogumi pasiryžkite kokiam nors nuotykiui arba pasikalbėkite ir suplanuokite jį. Jums pasitaikys galimybė praplėsti sąmonės horizontus, bet norėsite, kad tame dalyvautų ir partneris. Gal kartu nutarsite lankyti kokius nors kursus, imsite gilintis į jus dominančią temą, ieškoti informacijos. Įmanomas ir kitas variantas, gal imsite planuoti egzotiškas atostogas. Kalbėkite apie svajas, norus, planus. Tik dar nesiimkite konkrečių veiksmų. Palaukite, kol Venera nuo sausio 31-osios ims judėti tiesiai. Tada stos tinkamas laikas pirkti bilietą (į laimę, pavyzdžiui).

Vėžys. Šią savaitę kažin ar galėsite pavadinti svajonių. Tikėkitės įtempto pokalbio su jums svarbiu asmeniu (greičiausiai toks bus artėjant savaitgaliui). Visai įmanoma, kad įtampa kils dėl kažkokių bendrų piniginių reikalų, galbūt planuojamų atostogų, bendro pirkinio ar lėšų kokios nors kartu sugalvotos idėjos įgyvendinimui. Arba bendros skolos. Taigi, geriau šiomis dienomis nesišvaistykite pinigais, pataupykite, kad dar labiau neužrūstintumėte artimo žmogaus. Nelabai smagu tvarkyti tokius reikalus, bet būtina, kitaip smagumo poroje tik mažės.

Liūtas. Su namais susiję rūpesčiai iš jūsų gyvenimo šią savaitę šluote iššluos romantiką. Gal teks pasirūpinti vyresniu giminaičiu, vykti į kokį šeimos ar giminės renginį. Žodžiu, turėsite atlikti pareigą, o laiko ir dėmesio mylimam žmogui galėsite skirti nedaug. Situacijos nepalengvins ir jūsų partneris, jis visiškai neužjaus ir nepadės jums nešti užkritusios naštos. Dar papriekaištaus, kad per daug laiko skiriate kitiems. Laimingo viduriuko šią savaitę nesurasite, tiesiog teks išgyventi šitą etapą. „Ir tai praeis“.

REKLAMA

Mergelė. Santykiuose gali iškilti rimta diskusija, kuris poroje veža daugiau. Jeigu jums nemalonūs ar netgi atgrasūs kasdieniai darbai buityje, galiausiai išdrįsite apie tai pasakyti antrajai pusei. Tik išsakykite taip, kad ši iškart neužimtų gynybinės pozicijos. Paaiškinkite, kaip jaučiatės, nesiskųsdami, neverkšlendami, nekaltindami. Tada kartu atrasite sprendimą, kad abu būtumėte laimingi. Galbūt paaiškės, kad pernelyg stengiatės iškrapštyti, iščiustyti kiekvieną namų milimetrą, o partneris to nei pastebi, nei supranta, kam taip save eikvojate. Jis ar ji galbūt apskritai visai kitaip supranta jaukių namų vaizdą. Gali būti, kad šie partneriui visiškai nesisieja su sterilia ir katalogine tvarka. Ir jeigu jūsų niekas neprašo ir neverčia tokios laikytis, tai ko stengiatės ir paskui pykstate?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA