REKLAMA

Pagalbos numeris sielai

REKLAMA

Gelbėkit, padėkit… Dūmai praneša, kad kažkur dega liepsna. Laiku susiėmus, galima sumažinti žalą ar jos išvengti.

O jeigu būtų toks detektorius, kuris parodytų, kad mūsų viduje kažkas dega, rusena, o gal kokie pikti jausmai graužiasi it siera ar rūdys į mus gilyn… Tinkamu momentu juos užčiuopę, išvengtume daug nereikalingų kančių.

Gal toks ir yra? Kai kurie tam tikrą perspėjamų ženklų kalbą vadina angelų žinutėmis. Numerologai sako, kad vienodų skaitmenų seka leidžia atkreipti dėmesį į savo mintis: ką šiuo metu mąstau, apie ką galvoju, kurios mano mintys turėtų priversti stabtelėti, atidžiau pažvelgti į savo būseną ar aplink mane susiklosčiusią situaciją?

Jeigu esate pasimetę, sutrikę, kartais tereikia lavinti pastabumą, nepraleisti priešais jūsų akis sušmėžuojančių skaičių sekų. Tai bus savotiškas gelbėjimosi numeris. Tik ne jūs jį rinksite, pats žinutės siuntėjas mojuos kasos čekio lapeliu, numerių eile ant konteinerio, vieną rytą patupdyto gatvėje, pravažiuojančio automobilio numerių lentele… Tai skirta jums! Tik ką ši žinia reiškia?

111. Šis ženklas perspėja, kad šiuo metu privalote atidžiai sekti savo mintis. Įsitikinkite, kad galvojate apie tai, apie ką norite. Neleiskite įkyrioms mintims jums trukdyti, atplėšti nuo svarbių temų. Ši skaitmenų seka primena apie milžinišką minčių galią, kurią teisingai naudodami galite realizuoti kasdienybėje.

REKLAMA

222. Ši žinia mums praneša, kad mūsų idėjos pradeda realizuotis, įgyti fizinę formą. Toms idėjoms reikia skirti daugiau dėmesio ir pastangų. Pasistenkite, kad jūsų mintys būtų pozityvios, stiprinkite savyje tikėjimą, kad jums pasiseks jas tinkamai įgyvendinti.

333. Ši skaitmenų seka jums yra ženklas, kad sulauksite palaikymo iš šalies, jums padės mokytojai ir meistrai, to dalyko, kuris jums šiuo metu yra svarbus. Šie žmonės bus jums palankūs.

444.  Kai pamatote šį ženklą, būkite tikri, kad visi jūsų angelai sargai jus myli, saugo ir stengiasi padėti. Nieko nebijokite, nes šalia yra jūsų apsaugininkai, pasirengę pagelbėti.

555. Šis ženklas praneša apie artėjantį svarbų jūsų gyvenimo pokytį. Dar nežinia, ar jis atrodys jums kaip teigiamas ar neigiamas pasikeitimas. Bet kuriuo atveju lengvas jis nebus. Kita vertus, net tai, kas atrodo kaip prakeikimas, vėliau suprantame, yra mums kaip išsigelbėjimas.

666. Ši skaitmenų seka praneša, kad jūsų mintys pernelyg sutelktos į materiją. Jums privalu kreipti dėmesį ir į dvasinius, nematerialius dalykus.

777. Tai yra sėkminga skaičių seka! Ji, pagal angelų numeorologiją, yra pati laimingiausia. Šis ženklas kalba apie stebuklą, stebuklingą pagalbą.

888. Pamatę šį ženklą, galite atsikvėpti: tam tikras etapas jūsų gyvenime baigiasi. Galbūt tai susiję su darbu, santykiais, o gal su dvasiniu tobulėjimu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA