REKLAMA

Santuokai palankios datos

REKLAMA

Astrologai, numerologai, ekstrasensai ir visi subtiliųjų pasaulių žinovai jau pasisakė apie Naujuosius metus. Jeigu nebesvarstote, ar tarti TAIP, o jau ieškote tinkamos vestuvių datos, galbūt galėsime jums šiek tiek padėti.

Žinoma, čia pateiksime bendras, visiems palankias datas. Jeigu norite sužinoti, kokia diena tinkama būtent jūsų porai, turėtumėte paprašyti asmeniškai jums sudarytų palankių dienų sąrašo. Kol kas galime pateikti tik pirmojo pusmečio dienas.

2014 metų apžvalga

Gera žinia: Žaliojo medinio arklio metai, kurie pagal kinų kalendorių prasidės sausio 31 d., yra apskritai palankūs meilei, romantiškiems santykiams ir vestuvėms. Medžio stichija, kuriai priskiriami 2014-ieji, kiek apramins Arklio laisvės troškimą ir nepriklausomybę, o tai būtina, kai norima gyventi poroje.

Medinis arklys yra ramesnis, siekiantis harmonijos, emocinio saugumo. Tai gali jam suteikti tinkamai pasirinktas partneris. Santuokos, sudarytos Žaliojo medinio arklio metais, būna romantiškos, linksmos, nenuspėjamos, kupinos nuotykių.

REKLAMA

Šiam kinų Zodiako gyvūnui nepatinka nuobodus, monotoniškas gyvenimas, todėl abu partneriai turės pasistengti išvyti nuobodulį iš poros kasdienybės. Arklys mėgsta nepriklausomybę ir laisvę. Jei tik partneris pernelyg sieks tai apriboti, šuoliuos nuo jo kuo toliau ir ieškos santykių be pančių ir grandinių.

Arklys myli vaikus, todėl metų globėjas palankus bus poroms, kurios turi ar siekia susilaukti vaikų.

Palankus laikas santuokai (I pusmetis)

Sausis. Venera, meilės planeta, sausio 31 d. juda atgal, tai yra nepalankus metas susipažinti, priimti svarbius su jausmais ir santykiais susijusius sprendimus. Žmonių, susituokusių sausį, jausmai gali greitai atšalti.
Gali būti, kad po vestuvių jie ims svarstyti, kodėl tai padarė, ar iš tiesų to reikia, ar tikrai nori visą gyvenimą praleisti būtent su šiuo žmogumi. Devyniais atvejais iš dešimties tokios santuokos, kurios sudaromos Venerai pradėjus retrogradinį judėjimą, nutrūksta, ir gana greitai.

Vasaris. Nuo sausio 31 d. Venera ims judėti tiesiai, taigi padėtis meilės fronte ims pamažu taisytis. Bet tik pamažu. Jei kalba eina apie santuoką, turime jus nuliūdinti, vasaris dar nebus pats tinkamiausias metas tai daryti – Venera bus sudariusi nepalankius aspektus su kitomis planetomis, o nuo vasario 7 iki 28 d. Merkurijus bus pradėjęs retrogradinį judėjimą.

Šis aspektas, kai bendravimo, komunikacijos planeta skrieja atgal, pats savaime nėra nepalankus santuokai, tačiau įvairiausi organizaciniai nesusipratimai, kliūtys yra garantuotos.  Jeigu jau labai reikia, santuoką registruokite vasario 17–19 dienomis. Venera bus Ožiaragyje, o tai reiškia, kad sutuoktinių jausmai bus šaltoki, neafišuojami, dalykiški, santūrūs. Vasaris labiau tinka santuokai iš išskaičiavimo. Ne romantikams, o realistams, dalykiškiems žmonėms.

Kovas. Šis mėnuo ypač palankus santuokai. Tinkamos vestuvių dienos: kovo 14–20 d., 23–31 d. Kovas tinkamas kelti vestuves toms poroms, kurioms svarbu su vyru ar žmona būti geriausiais draugais. Tokiems šis mėnuo yra labai palankus. Kovo 15-ąją santuokos geriau neregistruoti, nes tai yra lemtinga diena, kai išdavystės jau pažadėtos danguje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA