REKLAMA

Vasario mėnesio prognozė

REKLAMA

2014 metų vasaris bus santykinai ramus mėnuo. Žiemos veikiami, nepasiduokite niūriai nuotaikai, verčiau mėgaukitės vis dar trumpomis, bet jau akivaizdžiai ilgėjančiomis dienomis.

Mėnesio pabaigoje pakvips artėjančiu pavasariu. Tada sustiprės džiaugsmas ir gražesnio gyvenimo viltis.

AVINAS (03.21–04.20)

Varžovai neduos ramybės

Vasaris Avinui pateiks rimtų iššūkių. Jam kelią pastos konkurentai ar varžovai. Avinui prireiks diplomatijos, kad išeitų iš sudėtingos situacijos kaip nugalėtojas ir neišdraskytų konkurentams akių. 

REKLAMA

Ugnies stichijos ženklui teks mokytis santūrumo ir savitvardos, jei nenorės prisidaryti sau nemalonumų. Santykiai su priešinga lytimi Avinui nebus lengvas dalykas. Tiesa, vasario pabaigoje meilės reikalai pradės taisytis. Nepabučiuotas Avinas šį įtampos kupiną mėnesį tikrai neliks. Jei išvyktų į kelionę, šio ženklo atstovas gerokai padidintų šansus išgyventi jausmingą meilės romaną.

Nuo vasario pradžios darbe jam seksis, verslas klestės. Derybose su klientais, verslo partneriais ir kolegomis Avinas demonstruos kompetenciją. Kas bandys jį maustyti, bus demaskuotas ir gaus tinkamą atkirtį. Iki vasario vidurio Avinas bus paskendęs darbuose, po to situacija praskaidrės. Pasiūlydamas netikėtų idėjų ir išmintingų sprendimų, šis Zodiakas galės pelnyti pripažinimą ir pradėti karjerą. Šiaip ar taip jis galės džiaugtis sėkmingai sulaukęs 2014 metų pavasario.

Įtemptas darbas reikalaus poilsio. Aktyviam Avinui būtų naudinga važiuoti pailsėti į kalnus ar bent išsiruošti paslidinėti po Lietuvos kalveles ir miškus. Net jei vadovas reikalaus, kad Avinas dėl jo ir firmos eitų per ugnį, jam nepatartina bandyti nuversti kalnų. Vadovas tikrai nepadėkos, kad dėl jo persitempė. Galvos skausmą ir juodus ratilus po akimis geriau perleisti konkurentams.

Patarimas Avinui: jeigu jums kas nors nepatinka, pasakykite tai tiesiai ir atvirai. Nuo vasario vidurio saugokitės priešininkų, kurie rezga jums spąstus.

TAURAS (04.21–05.20)

Nepaprastas populiarumas

Kasdien į pasimatymą? Vieną meilės romaną keičia kitas? Tauras galėtų taip gyventi, bet nenori. Karšto kraujo ženklas nėra abejingas priešingai lyčiai, o ir Venera siunčia jam gausiai meilės energijos. Įsimylėti? „Tik ne aš!“ – pasakytų užsispyręs Tauras. Kai laimė netikėtai atsidurs šalia jo, šis suabejos, ar verta antrą kartą pasakyti „Ne“. Gėlių puokštė iš paslaptingo gerbėjo ar netikėta dovanėlė turėtų jį maloniai nustebinti. Didelė tikimybė, kad per Valentino dieną brangiausias žmogus sugalvos siurprizą.

Vasario mėnesį ant Tauro pečių užgrius daug darbų. Kolegos prašys pagalbos ir atvirai pripažins jo kompetenciją. Sustiprinęs savo motyvaciją, šis Zodiakas galės kalnus nuversti ir pasistūmėti į priekį profesinėje srityje. Jam seksis tvarkyti piniginius reikalus, priimti teisingus sprendimus ir pareikalauti tinkamo atlygio už savo rezultatus. Vasario mėnesį kiekvienas viršvalandis jam reikš investiciją į ateitį. Jis sėkmingai užbaigs visus užsigulėjusius darbus ir galės lengviau atsikvėpti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA