REKLAMA

Meilės spalva. Kokia ji?

REKLAMA

Ne raudona, ne ne ne. Pagal senovės kinų mokymą fengšui spalva yra tam tikra energija.

Pasirinkdami aprangos, interjero spalvas tarsi patys sau išsiburiame sėkmę ar nesėkmę.

Visi žino tokias spalvoms priskiriamas savybes kaip šilta (raudona, geltona, oranžinė) ar šalta (mėlyna, violetinė).

Spalvos iš tiesų mus veikia, bet nebūtinai tiesiogiai, fiziniu lygmeniu, o paliečia mūsų psichiką, ją stimuliuoja arba ramina.

Raudoną kinai sieja su gyvybine energija (visa žmogui teikiantis kraujas, garantuojantis gyvybę). Ji žmogui užtikrina pasitikėjimą savimi, energiją ir drąsą. Tinka rengtis raudonai, kai esate išsekę, tarsi išsunkti, vos kojas pavelkate. Arba tada, kai reikia atlikti labai svarbią užduotį.

REKLAMA

Moterys taip pat žino: jeigu nori atkreipti vyro dėmesį ir tarsi jam įsirašyti į atmintį, apsirenk ką nors raudono ar bent jau lūpas patepk raudonais dažais. Raudona interjere ypač tinka darbo zonai. Tačiau jos reikėtų vengti tose namų patalpose, kur ketinate ilsėtis. Ši spalva pernelyg aktyvi, dirgina nervų sistemą, todėl tokioje aplinkoje nesugebėsite atsipalaiduoti.

Oranžinė yra geltonos (laimės) ir raudonos (gyvybės) spalvų derinys. Ji dovanoja gerą nuotaiką, linksmumą, norą bendrauti, darbingumą, kūrybingumą, kūrybinį, pozityvų mąstymą ir skatina teigiamas permainas gyvenime. Renkitės oranžiniais drabužiais, jeigu norite, kad jus pastebėtų. Ši spalva padeda žmogui išsivaduoti iš kompleksų ir sulaukti malonaus aplinkinių dėmesio.

Oranžinę rinkitės, kai ruošiatės į vakarėlį ar diskoteką. Tokios spalvos apdarai tinka ir į darbą, jei jis yra kūrybinis. Ne be reikalo oranžinę taip mėgsta bohemos atstovai. Todėl geriau venkite šios spalvos, jeigu dirbate rimtoje įmonėje. Oranžinę namų aplinkoje panaudokite tik tose zonose, kur bendraujate, dirbate, bet ne ilsitės. Nors ir švelnesnė už raudoną, ši spalva taip pat suteikia energijos, jaudina, todėl netinka poilsio zonoms.

Geltona, pagal fengšui meną, yra drąsos ir vertingumo spalva. Ji skatina proto aiškumą, smalsumą, siekį pažinti aplinkinį pasaulį. Geltona siejama su gera nuotaika, humoro jausmu, optimizmu ir intelektu. Dažnai dvasiniai mokytojai mėgsta rengtis geltonai.

Rinkitės geltonus drabužius, jeigu ketinate ko nors mokytis, užsiimti pažintine veikla, einate į paskaitas. Geltona tinkama darbo kabinetui, svetainei, bet ne miegamajam. Ši yra šilta, aktyvi spalva, nors jos poveikis ir silpnesnis už raudonos ir oranžinės.

Žalia, pagal kinų mokymo fengšui meistrus, yra meilės, harmonijos ir atgimimo, atsinaujinimo spalva. Ji padeda atstatyti kūno ir sielos harmoniją, geriau suprasti aplinkinius žmones, kurti romantinę aplinką.

Žaliai rengtis tinka, jeigu medituojate, bendraujate su sielos draugais arba einate į pasimatymą. Namuose žalia spalva tinka dažyti ar įrengti poilsio kambarius. Ši tinka ypač tiems, kurių regėjimas nusilpęs. Žalia spalva padeda nurimti, pailsinti akis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA