REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 03–09 d.)

REKLAMA

Avinas. Meilės planeta nušvies jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Tai padės visiems Avinams pagerinti esamus santykius, ypač jeigu šie pastaruoju metu buvo pašliję.

Mėnulis šiame Ugnies ženkle padės lengviau Avinams reikšti jausmus. Jiems tai labai gerai seksis savaitės pradžioje, todėl vienišiai būtent šiuo metu turėtų susitikti su jiems patinkančiu žmogumi. Artėjant savaitgaliui, jų nuotaikos keisis, nebenorės atvirai kalbėtis apie vidinius išgyvenimus. Gal net laisvas dienas mieliau leis vieni, kad turėtų laiko pamąstyti, pasvajoti.

Tauras. Šį ženklą valdanti Venera tarsi budina iš žiemos miego, širdį surakinusio šalčio ir sąstingio. Dabar visi Taurai tarsi išsities visu ūgiu ir apsidairę aplink susivoks, kokius moralinius horizontus jie nori nubrėžti jausmų reikaluose.

Jei kurie save apgaudinėjo, kad dar galima atgaivinti mirusią meilę, galiausiai pripažins: stengtis nebėra prasmės. Jie imsis veiksmų tai užbaigti. Šių Taurų ryžtą gali sutrikdyti artimieji ar draugai, stengdamiesi jų sąmonėje pasėti abejonių. Gal jie mano, kad taip jums padeda, bet iš tiesų tik jūs geriausiai žinote, kas jums geriausia.

Dvyniai. Šiuo metu dauguma Dvynių gali džiaugtis emociniu ir fiziniu meilės ryšio pakilimu. Galbūt tik artėjant savaitgaliui būsite emocingesni, jausitės sutrikę ir nemokėsite paaiškinti, kas jums darosi. Mylimasis ar jums svarbus asmuo gali likti nesupratęs, ką jaučiate, galvojate ir kodėl taip elgiatės. Pasistenkite kalbėti ir elgtis taip, kad jums brangus žmogus nesuabejotų jūsų jausmais.

REKLAMA

Vėžys. Greičiausiai kelias pastarąsias savaites įsipareigoję Vėžiai apmąstė santuoką, artimą draugystę tarsi pervertino iš naujo. Dabar atėjo laikas padaryti išvadas, ar santykiai ir partneris jus tenkina: likti ar išeiti, mėginti keisti ar palikti viską taip, kaip yra?

Jums norėsis permainų, bet bus sunku tinkamai jas paaiškinti „suinteresuotam asmeniui“. Bendrauti, aiškiai reikšti mintis nuo šios savaitės antros pusės iki pat vasario pabaigos bus sunkiau. Turėkite tai omenyje, kai norėsite aptarti svarbias temas arba rimtą pokalbį suorganizuokite šios savaitės pradžioje, kitaip teks ilgiau palaukti palankaus momento.

Liūtas. Tiems, kurie yra ar buvo įsipainioję į tarnybinį romaną, ims net lengviau kvėpuoti. Dabar su jums patinkančiu asmeniu galėsite susitikinėti laisviau, nesibaimindami apkalbų ar bijodami galimų pasekmių. Jeigu esate vedę ar turite ilgametį partnerį, sumaištis namuose ar santykiuose gali kilti dėl tam tikrų bendrų išlaidų, piniginių reikalų. Šiuo metu nereikėtų priimti jokių finansinių sprendimų, kurie turės įtakos jūsų abiejų gerovei. Geriau palaukti tinkamesnio laiko, maždaug iki vasario 28 d.

Mergelė. Meilė atsiskleis visu grožiu tiems, kurie yra naujai įsimylėję ir vaikšto į pirmuosius pasimatymus. Puiku, nes dabar žvaigždės jums šypsosi ir mojuoja, padeda vienišiams susirasti tinkamas poras. Vienintelis Merkurijus, jūsų ženklo valdovas, gali sukelti problemų. Nuo ketvirtadienio jis ims judėti atgal.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA