REKLAMA

Superzodiakas: ypatingos ženklų galios

REKLAMA

Ateities pranašautojos Vanga ar Sabos karalienės Mikalda – ne vienintelės turėjusios ypatingų gebėjimų. Jie, apaugę pasakojimais ir legendomis, pristatomi kaip stebuklingas. Iš tiesų ir mokslininkai dar negali atsakyti, kokios yra žmogaus galimybių ribos. Todėl žmogiškų būtybių gebėjimų skirstymas į įprastus ir stebuklingus yra sąlyginis.

Kiekvienas mūsų tam tikru gyvenimu momentu (iš didelės baimės, sukrėtimo, skausmo) patiria tam tikrų nušvitimų, regėjimų, kurie vėliau pasitvirtina. Ne viena mama galėtų papasakoti istorijų, kai jos susapnavo į bėdą patekusį vaiką, tiksliai apibūdindama detales, kaip tas atrodęs ir kas jam nutikę.

Kai kurie tvirtina, kad kritiniais momentais žmogus tampa jautresnis nei įprastai, paaštrėja jo pojūčiai, jis prisijungia prie kolektyvinės sąmonės. Kiti tai vadina gebėjimu pajausti ar pamatyti Visatoje tvyrančią galimybių erdvę.

Dvylika Zodiako ženklų savo globotiniams taip pat suteikia tam tikrų, tik jiems būdingų psichinių gebėjimų. Tik klausimas, kiek šie jais naudoja, juos lavina.

Čia galite sužinoti Rytų ir Vakarų Zodiako ženklų skirstymą pagal metus, mėnesį ir dieną.

REKLAMA

Avinas

Tinkamoje vietoje tinkamu laiku

Avinas sugeba atrasti talentus, pajausti, kas gali ateityje būti populiaru iki tol, kol tai tampa mada.

Tarkime, išėjęs pasilinksminti su draugais, renginyje ar svečiuose pastebės ką nors dainuojant, grojant ar pamatys kokio pažįstamo paauglio kuriamus žaidimus, ir jis supras – tai yra aukso grynuolis. Tereikia padėti jam, stumtelėti susitikti su reikiamais žmonėmis, nukreipti pas reikiamus specialistus, ir sniego (sėkmės, šlovės, pelno) gniūžtė ims riedėti nuo kalno greitai ir nenumaldomai.

Avinas yra tikras neatrastų talentų magnetas.

Tauras

Nematomos ribos

Dažnai iš šio ženklo šaipomasi, kad jis yra nerangus, nepaslankus, ribotas. Tiesą sakant, jis yra ganau jautrus ir jaučia nenubrėžtas, plika akimi nematomas ribas. Paprastai jis tarsi oda pajaučia tai, ko kitas nepasako. Šis ženklas užčiuopia įtampą, kuri kyla, kai paliečiama pašnekovui nemaloni, skaudi, baugi tema.

Taurą paprastai astrologai kaltina netaktiškumu (šis ženklas įsisiautėja tik tada, kai pripildoma jo kantrybės taurė), bet būtent jis iš viso Zodiako geba net svetimų žmonių kompanijoje pajausti tas pokalbio minas, kurios gali staiga susprogdinti gerą susitikimo ar vakarėlio nuotaiką.

Tiesa, jei kažkas nepaiso paties Tauro sustatytų asmeninių barjerų, tada šis gali reaguoti aršiai, numoti ranka į mandagybes ir tokį įsibrovėlį pastatyti į vietą. Paprastai tokio žmogaus pastangas jis užuodžia dar užuomazgoje ir sugeba jį sustabdyti, dar net šiam neįsibėgėjus, nepradėjus puolimo.

Dvyniai

Tinkami žodžiai

Visi penki Dvynių pojūčiai yra labai stiprūs. Jiems net nereikia šeštojo jausmo, kad suvoktų daugiau negu aplinkiniai. Šio ženklo atstovai moka gerai žodžiais išreikšti tai, ką jaučia, ką junta tarsi tvyrant ore.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA