REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 10–16 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitei baigiantis ir danguje išrikiavus palankiam planetų paradui, šio ženklo atstovai gali tikėtis sparčiai kylančio aistrų termometro stulpelio. Šiemet Valentino diena Avinams bus jausmų išsipildymo ar patvirtinimo, užtvirtinimo metas.

Jeigu šiuo metu pradėjote susitikinėti su nauju asmeniu, tiesiog jausite, kad tai yra tikra. Vienišiai jaus netgi skausmingą ilgesį, trokš vėl mylėti ir būti mylimi. Gera žinia ta, kad šiuo metu dėl to jie nesielvartaus užsidarę namuose, o, priešingai, eis į renginius, susitikimus, susibūrimus ir bendraus. Tikėtina, kad būtent leisdami laiką su draugais galite sutikti jums patinkantį žmogų.

Tauras. Savaitės pradžioje visiškai nebūsite nusiteikę meilei ir kitiems geriems reikalams. Tikėtina, antradienį jausitės labai nusivylę partneriu, nes jis ar ji visiškai nepritars naujiems profesiniams jūsų tikslams. Atminkite, net piktai ir grubiai kalbėdamas su jumis, partneris linki jums geriausio, nors iš pažiūros atrodo, kad jus puola.

Neseniai pradėjusieji draugauti savaitgalį ryšis draugams ar artimiesiems pristatyti naująją simpatiją.

Dvyniai. Tam tikri trukdžiai, nesusipratimai darbe, kurie nutiks savaitės pradžioje, nesugadins jūsų romantinių planų savaitgalį. Tiesą sakant, tada kaip tik su didesniu entuziazmu pulsite mylimam žmogui į glėbį, nes po sunkios darbo savaitės jausitės nusipelnę pačių geriausių dalykų pasaulyje.

REKLAMA

Penktadienis gali būti jaudinantis, linksmas, įsimintinas. Jeigu naujai susitikinėjate su jums patinkančiu asmeniu, greičiausiai per Valentino dieną apsikeisite pakankamai aiškiais dėmesio ženklais. Taip patvirtinsite, kad tai galbūt yra daugiau nei susižavėjimas. Savaitgalį jūsų libido nesnaus, todėl tinkamai jį panaudokite.

Vėžys. Savaitės pradžioje gali atrodyti, kad visiškai praradote pasitikėjimą meile. Galbūt jums atrodys, kad partneris nesupranta, koks iš tiesų esate. Nereikėtų prisigalvoti būtų ir nebūtų dalykų, greičiausiai šiuo metu tiesiog esate labai jautrūs.

Verčiau pamąstykite apie partnerį ar jums patinkantį žmogų ir jo praeitį, gal tam tikri nusivylimai praeityje ir lemia jo atsargumą, kuris jus taip žeidžia? Patys imkitės žygių ir nešvaistykite laiko gailėdami savęs. Jums svarbiam žmogui parodykite ir pasakykite, kad norite ilgalaikių rimtų santykių, tai greičiausiai padės jam ar jai atsipalaiduoti, atviriau kalbėtis ir bendrauti.

Liūtas. Dabar atėjo jūsų laikas spindėti ir žėrėti. Meilė jus pripildė energijos ir pasitikėjimo savimi. Savaitgalį jausmų neslėpsite, visiems bus aišku, kas jums patinka, o kas ne.

Sieksite sukurti gražią Valentino dienos šventę sau ir mylimajam. Tai darysite jums būdingais plačiais mostais, mylimąjį ar mylimąją apipilsite dovanomis, bet ir dėmesio nepagailėsite. Galbūt nuspręsite švęsti ne namuose, o kokioje nors ypatingoje jums vietoje.

Mergelė. Savaitės pradžioje apims netikrumas dėl jausmų, ar galite pasitikėti savo partneriu… Taip pat bijosite atstūmimo ar prisigalvosite, kad jus ketina mesti. Vienišiai būtent dėl tokių nuotaikų neišdrįs atskleisti jausmų, todėl laikys juos paslaptyje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA