REKLAMA

Taro kortos ir aistra

REKLAMA

Kai kurie būrėjai yra senamadiški ir, mesdami Taro kortas, vengia kalbėti apie seksą.

Tačiau kortoms juk nerūpi socialiniai žaidimai, kintančios visuomenės moralės normos. Jei kortos rodo artėjantį malonumą ir kūnišką pasitenkinimą, taip ir yra.

Tik ką daryti, jei Taro reikšmių aiškintojas yra nedrąsus ir kalba tiesiai per aplinkui, kad net sunku suprasti, ką jis ar ji turėjo galvoje?

Paaiškinsime keletą Taro kortų (jas galima mesti internete, vieną Taro dėlionę turime ir mes), todėl patys žinosite papildomą, malonumus žadančią jų reikšmę.

Taigi, kokias seksualines aistras atskleidžia tam tikros Taro kortos ar jų deriniai?

REKLAMA

VALDOVĖ / BOKŠTAS

Staigus, gyvuliškas potraukis

Taro korta Valdovė turi nemažai seksualinių poteksčių. Šalia atsiradęs Bokštas perspėja apie greitus pokyčius, kurie jums nutiks. Kai šios kortos pasirodo dėlionėje, tai perspėja apie gana greitai link jūsų artėjančią juslinių ir meilės malonumų bangą.

Dėlionėje atsiradęs Bokštas per žaibo blyksnį pakeičia gyvenimą, lemia staigius pokyčius. Eidamas koja kojon su Valdovės korta, jis praneša apie kažką labai viliojančio, gundančio, bet, norint tai gauti, reikės greitai apsispręsti.

Žaibiškų galimybių sukeltas šokas yra tik pasikeitimų pradžia. Šis kortų derinys dovanoja dvigubą pažadą. Bokštas reiškia nesutramdomą energiją, kai žmogus yra tarsi įsielektrinęs, jis siekia iššūkių, ieško kitokio mylimojo, kitokio sekso ar naujų pozicijų, būdų pasiekti malonumą. Taip pat garantuoja daug ir audringo sekso per gana trumpą laikotarpį. Valdovė žada nesibaigiančias aistras, o Bokštas – malonius siurprizus.

Neigiama šių kortų pusė gali būti tada, kai teks sau atsakyti, o ką paaukojote dėl šio malonumo. Galbūt apgaudinėjote sutuoktinį ar gyvenimo draugą, gal nepadėjote draugams arba šeimos nariams bėdoje, nes buvote užsiėmę kitais dalykais?

Bokštas visada sukuria situacijas, kuriose reikia rinktis ir tai daryti labai greitai. O štai Valdovės korta dar garsėja savanaudiškumu. Taigi, žinokite, kad už šias aistras teks kažkuo susimokėti. Todėl pasvarstykite, ar kaina jums priimtina.

KVAILYS / MEILUŽIAI

Sena meilė nerūdija

Kvailio korta žada situacijas, kuriose bus vengiama vadovautis protu, logika. Kvailys taip pat pranašauja, kad situacijos bus susijusios su kažkokiais jūsų gyvenimo praeities įvykiais. Kai, dėliojant Taro, iškrenta Kvailio ir Meilužių kortos, gali paaiškėti, kad pasiplepėjimas ar paflirtavimas su buvusia meile internete gali pasirodyti ne toks jau ir nekaltas.

Jeigu esate vieniši, buvusi simpatija – taip pat, tai kalba eina apie galimybę vėl susieiti kažkada išsiskyrusioms poroms. Kai kurie pradeda ten, kur pabaigė, jiems greitai primenama, o kodėl jie išsiskyrė. Jeigu turite porą, toks nekaltas virtualus flirtas gali greitai tapti realia išdavyste.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA