REKLAMA

Atpažinkite mylimojo auros spalvą

REKLAMA

Kai tik pradedi susitikinėti, ir iš debesų pradėtum burti, kad tik greičiau sužinotum, koks jis yra iš tiesų.

Kartais tokios aiškiaregiškos įžvalgos taip pat praverčia, kai ilgametis partneris pasikeičia taip, kad negali suprasti, ką jis išgyvena.

Jeigu mokėtumėte perskaityti išriktojo aurą, daug skausmo išvengtumėte. Taigi, jeigu…

Energijos spalvos

Aura yra tam tikra žmoguje pulsuojanti jo dvasios energija. Ji turi spalvą. Subtiliųjų dalykų žinovai iš tiesų plika akimi gali matyti kito žmogaus aurą. Šventųjų auros tokios stiprios, kad virš jų galvų susiformuoja halas. Greičiausiai nesitikėsite mylimojo šventojo, bet velnio irgi nesinorėtų, ar ne?

REKLAMA

Kokios užuominos galėtų jums padėti perskaityti, kokia dominuojanti jūsų naujai sutiktojo ar ilgamečio partnerio energija?

Mėgstama drabužių, aksesuarų, asmeninių daiktų, automobilio ar buto, kai būsite pakviesta jame apsilankyti, spalva nurodo galimą atsakymo variantą. Tada, kai ketinate nuspėti jums patinkančio asmens energijos spalvą, pati vilkėkite baltai. Spalvos daro poveikį viena kitai, todėl spalvinga jūsų apranga gali nulemti neteisingą mylimojo auros vertinimą.

Dar įdomus eksperimentas, kai su nauju išrinktuoju ar ne vienerius metus pažįstamu partneriu patenkate į skirtingų spalvų erdves, stebėkite, kaip keičiasi jo nuotaika, reakcijos. Pavyzdžiui, jis paprastai yra ramus žmogus, o, įžengęs į tam tikrą patalpą ar apsirengęs tam tikros spalvos drabužiais, jis staiga tampa nervingas, nenustygsta vietoje.

Greičiausiai tai reiškia, kad ta  jį veikianti spalva visiškai nedera ar net yra priešinga jo auros spalvai. Taip pat būna, kai žmogus staiga supyksta ar net pasiunta, tai reiškia, kad jis atsidūrė šalia jo aurai nederančios spalvos ir yra jos erzinamas, dirginamas.

Kai nusprendžiate, kokia energijos spalva jame dominuoja, sužinokite spalvų reikšmes.

Geltona aura

Tokią turintis žmogus susijaudina, tampa neramus prie violetinės, o malonumą, pasitenkinimą jis jaučia šalia oranžinės ar žalios spalvų.

Geltona aura yra sėkmės ir laimės ženklas. Tokią turintis vyras eina teisingu keliu ir džiaugiasi tuo, ką daro. Juo ilgiau jis šios spalvos aurą išlaiko, tuo tvirtesnis jo tikėjimas savo veikla, tuo lengviau jam pasiekti sėkmingų rezultatų ir jaustis laimingam.

Raudona aura

Raudonos auros vyrui nerimą kelia žalia, bet jis atsipalaiduoja oranžinės ir violetinės spalvų aplinkoje. Paprastai raudona yra pereinamoji aura, žyminti neramų etapą, kuriame gausu susirūpinimo, aistringų troškimų, užsidegimo. Jeigu šis vyras dirba jėgos struktūrose ar įstatymus saugančioje organizacijoje, raudona aura dominuos jo karjeros kilimo ir kritimo momentais.

Mėlyna (žydra) aura

Įtampą toks vyras, kurio aura yra mėlyna ar žydra, jaučia šalia oranžinės, bet jį ramina violetinė ir žalia spalvos. Mėlyna aura dominuoja aplinkoje, kur mokomasi. Geras mokytojas mokinių auras pavers mėlynomis, tai yra, jei sužadins jų norą lavintis. Jei jūsų išrinktojo vyro aura yra mėlyna, vadinasi, šiuo gyvenimo etapu jis mokosi kažko jam labai svarbaus. Gal šiuo metu jis keičia darbus, gal yra paaukštinamas ar keičia veiklos kryptį, o galbūt ruošiasi svarbiam testui ar egzaminui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA