REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 17–23 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžioje mąstysite apie dvasinę bendrystę, šias mintis užgoš šešėliai. Pavyzdžiui, jeigu manote, kad meilė neįmanoma be aukojimosi, savęs atsižadėjimo, galbūt todėl ir vengiate tikrų, meile grįstų ir įsipareigojimais sutvirtintų santykių? Galbūt meilę laikote per saugų atstumą, nes manote, kad neverta dėl jos kankintis ir kentėti?

O gal tiesiog atėjo laikas atmetus baimes permąstyti, ką iš tiesų šis jausmas jums reiškia, ir pradėti elgtis visiškai kitaip nei anksčiau. Jeigu esate pasimetę šiuose reikaluose, pasikalbėkite su artimu žmogumi. Tačiau būkite atsargūs, niekada neprisiimkite sau kitų žmonių baimių ir nusivylimų. Kiekvieno patirtis skirtinga.

Tauras. Jei esate vieniši ir ieškote meilės, saugokitės romantinių pažinčių internete. Jūsų dėmesį gali patraukti įdomiai surašytas ir patraukliomis nuotraukomis papildytas profilis. Taip ilgėsitės meilės, santykių, kad ignoruosite instinktus. Šie jums visokiais ženklais rodys nepasitikėti tuo, kas ryškiai blizga. Jeigu jau ilgiau susirašinėjate su jums patinkančiu asmeniu, susitarkite susitikti, bet tiktai viešoje vietoje. Taip jausitės saugiai ir bet kada galėsite išeiti, jei pasimatymas bus visiška katastrofa. 

Dvyniai. Pirmadienis ir antradienis jums bus pačios geriausios dienos meilei. Jautrusis Mėnulis judės jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi, tai jums padės atsiverti, parodyti jausmus. Ne tik leisite sau mylėti, dalyti meilę aplink save, bet ir ją priimti, būti mylimiems. Artėjant savaitgaliui jūsų nuotaika keisis, būsite nusiteikę rimtai, sentimentali meilės šventė jūsų nejaudins.

REKLAMA

Vėžys. Būsite jautrūs, gal labiau nei įprastai, o pokalbis su jums svarbiu asmeniu visai nepradžiugins. Kai kuriems gali būti ir rimtesnių pasekmių, net atrodys, kad širdis virsta akmeniu. Gali įskaudinti mylimo žmogaus žodžiai, šaltukas įsigrauš į vidų. Viską, ką jis ar ji sakys, priimsite asmeniškai, lyg priekaištą sau. Tikėtina, kad tai tebus pernelyg jautri reakcija į blogą partnerio nuotaiką. Jei ne, išdrįskite išsiaiškinti, kodėl jis ar ji leido sau taip su jumis kalbėti.

Liūtas. Šią savaitę pastebėsite, kad nuolatos save pagaunate, kad esate ne čia, o mintimis vis nukeliaujate kitur. Jūsų galvoje nenustos suktis erotinės fantazijos su dabartiniu partneriu arba tuo, su kuriuo norėtumėte būti poroje. Nieko blogo šiek tiek pasvajoti, bet turintiems pastovų partnerį reikėtų būti atsargiems, kad neatitrūktumėte nuo realybės. Ypač atidūs būkite artėjant savaitgaliui, nes artimas žmogus tikėsis sulaukti daugiau dėmesio.

Mergelė. Savaitės pradžioje jausitės geriau, tarsi kitoje, gražesnėje, šviesoje pamatysite mylimąjį ar jums svarbų asmenį. Turėsite galimybę įkvėpti gaivaus pokyčių vėjo santykiuose, nes su išrinktuoju jausitės sujungti ne tik meilės, bet ir dvasiniais saitais. Dabar tinkamas metas kartu mėgautis menu, nueiti į parodą, muziejų, teatrą, filmą, galeriją ar koncertą. Šiuo metu jausite poreikį tiek fiziniam, tiek dvasiniam artumui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA