REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 24–03 02 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Meilės reikalų departamente tikėkitės sulėtėjimo. Marsas, jūsų ženklą valdanti planeta, nuo savaitės pabaigos iki pat gegužės 19 dienos ims judėti atgal. Šiuo laikotarpiu, kad ir kaip stipriai stengtumėtės, bus sunku kažką keisti, išjudinti santykiuose. Dabar ne laikas pulti, veržtis į priekį, o ramiai ištiesti palapinę laikinoje stovyklavietėje ir taikiai apsvarstyti širdies reikalus, iš naujo įvertinti visus UŽ ir PRIEŠ. Taip pat nuspręsti, ar tikslingai eikvojate energiją, ar pasiekiate prasmingų rezultatų, o gal tiesiog nereikalingai deginate benziną stovėjimo aikštelėje?

Tauras. Galų gale apims jausmas, kad viskas santykiuose klojasi taip, kai numatėte ar norėjote. Nuo pat savaitės pradžios su mylimuoju būsite ant tos pačios bangos, be to abu stengsitės parodyti, kaip vertinate vienas kito buvimą šalia ir palaikymą. Vienišiai savaitės pabaigoje kalbėsis su jiems patinkančiu asmeniu, greičiausiai šis pokalbis jų nenuvils. Be to, šeštadienį jums atsivers socialinių galimybių durys. Galbūt prisijungsite prie kokio nors klubo, draugijos, įstosite į organizaciją, o tai padidins jūsų galimybę sutikti jums skirtąjį.

Dvyniai. Mintys iki penktadienio tarsi prašviesės, taps aiškiau, kaip išvengti neišvengiamo ginčo su mylimu žmogumi. Šeštadienį Marsas pradės retrogradinį judėjimą, kuris tęsis iki pat gegužės 19 d., ir stipriai veiks jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių. Vienišiams šiuo metu bus sunku ieškoti to vienintelio ar tos vienintelės. Jūsų netenkins esama padėtis, gali būti, kad kurį laiką apskritai nuspręsite susilaikyti nuo sekso.

Vėžys. Siekėte meilėje gauti to, ko nusipelnėte. Jau nuo praėjusių metų spalio aiškinotės, ko jums reikia meilėje, ko tikitės iš mylimo žmogaus ir santykių, o ko visiškai netoleruosite. Dabar greičiausiai jau pamatysite šiokius tokius rezultatus, šioje srityje imsite irtis į priekį. Turintieji porą savaitės pradžioje tvirtai jaus pagrindą po kojomis, net jei pastaruoju metu ir patyrė tam tikrų nesutarimų. Jei nutarsite skirtis, būsite įsitikinę, kad elgiatės teisingai.

REKLAMA

Liūtas. Bendravimas su partneriu dabar įgis tam tikrą „normalumo“ atspalvį. Nuo penktadienio sugebėsite perteikti svarbias mintis, priimti svarius sprendimus, kad santykiuose kuo mažiau būtų sumaišties ir nesusipratimų. Geriausia žinia jus pasieks šeštadienį. Būsite pasirengę erotiškiems nuotykiams su jums patinkančiu žmogumi. Gal dabar ryšitės išmėginti tokius dalykus, kuriuos anksčiau laikėte tabu?

Mergelė. Jausite, kad galite pasitikėti mylimuoju ar partneriu, kreiptis į jį patarimo ar palaikymo, kai reikės dėl ko nors apsispręsti, priimti svarbų sprendimą. Jis ar ji sugebės iš šalies gana praktiškai pamatyti situaciją ir kokiu būdu ši jums geriausiai pasitarnautų. Tai padės susikaupti ir aiškiai pamatyti galimą sprendimą. Naujai įsimylėjusiems tikėtinas pokalbis apie santykių ateitį. Geriausia – dar priešakyje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA