REKLAMA

Kuris Zodiakas jūsų sielos draugas?

REKLAMA

Kaip surasti tą sielos dvynį? Vieni tokią dovaną gauna jau vaikystėje: su sielos draugu auga, bręsta, jei pasiseka, ir sensta. Kartais tokia artima siela yra tos pačios, būna – ir kitos lyties.

Tada šiek tiek painiau, nes gali įsipainioti ir meilės reikalai reikaliukai. Gerai, jei jie sėkmingi. Taip gimsta poros, kuriose, atrodytų, partneriai vienas kitą supranta be žodžių.

O ką sako astrologai, kiek šansų Zodiako ženklams sutikti savo sielos žvaigždę?

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus,  mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas

REKLAMA

Nenuspėjamas Vandenis jus privers nuolatos vaikščioti ant pirštų galiukų. Tai yra niekada nežinosite, ko iš jo ar jos tikėtis. Gera žinia – tai vis atnaujins, atšviežins jūsų santykius ir neleis jums pasenti anksčiau. Šių laisvų sielų ieškokite kavinėse, politinėse ar visuomeninėse organizacijose, kurios atitinka jų pažiūras. Visa, kas progresyvu, kvepia humanizmu, traukia ir vilioja Vandenius.

Tauras

Vienas geriausių partnerių Taurams yra Žemės stichijai priskiriamos Mergelės. Šis Zodiako draugelis yra toks pat taupus kaip ir jūs, jau vien dėl to kasdienybėje išvengsite daugybės konfliktų. Tai svarbu, nes mažos smulkmenos gali apkartinti net tauriausią draugystę.

Mergelės paprastai būna susirūpinusios sveika gyvensena, mėgsta sportuoti, o tai jums tinka. Todėl šių sielos dvynių ieškokite sporto klubuose, aktyvaus laisvalaikio mėgėjų būreliuose. Jie paprastai būna nedrąsūs, todėl greičiausiai turėsite imtis iniciatyvos ir žengti pirmą žingsnį.

Dvyniai

Geriausiai jūsų sielos reikalus supras Oro stichijai priskiriamos Svarstyklės. Jos protų mankštos ieško įvairiuose politiniuose, intelektualiuose susibūrimuose, klubuose, diskusijose.

Šio ženklo atstovai nespjauna ir į pasilinksminimus, malonų bendravimą. Jei pavyks nutverti šią sielos žvaigždę, neatsidžiaugsite. Turėsite draugą visiems gyvenimo atvejams, jam ar jai jūsų diktuojamas tempas neatrodys pernelyg greitas, kaip tik – pats tas.

Vėžys

Jums tinka svajingos Žuvys. Su šiuo ženklu galėtumėte sukurti darnią porą. Abu esate Vandens stichijos atstovai, jums svarbu emocijos, nuojautos, subtilūs bendravimo, žmogaus pajautimo ir supratimo niuansai.

Žuvų ieškokite ramioje aplinkoje – bibliotekoje, knygyne, prie vandens, parimusių ir susimąsčiusių. Jei pasidalysite savo fantazijomis, nuojautomis, iškart įvyks trumpasis jungimas ir net nesuprasite, kiek laiko tą žmogų pažįstate. Tik susitikote, o atrodys, visą amžinybę jį ar ją pažįstate.

Liūtas

Linksmybes ir judesį mėgstantis Šaulys puikiai tinka į draugus Liūtui. Ugnies ženklai gyvena toje pačioje stichijoje tikrąja ta žodžio prasme.

Keliautojų klubo susirinkimuose, bendraujant su neramiomis sielomis virtualiai, socialinio tinklo paskyroje ar tiesiog keliaujant susitikę šie ženklai pasijaus lyg identiški dvyniai. Abu mėgstate laiką mieliau leisti viešumoje nei namuose, jums patinka susipažinti su naujais žmonėmis, bendrauti. Kaip jums susitikti? Tiesiog užsiimkite mėgstama veikla ir greičiausiai visai netyčia, neplanuotai susidursite su jums artimu žmogumi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Kuris Zodiakas jūsų sielos draugas?” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA