REKLAMA

Netikėta gėlių reikšmė

REKLAMA

Kovo 8-ąją įprasta dovanoti tulpes. Tačiau išradingesni ir originalesni gerbėjai neturėtų taip „nusipiginti“. Juk taip lengva ir paprasta su tulpėmis išsisukti iš padėties, „atsižymėti“, atlikti tai, kas privalu.

Garbinimo objektui galima dovanoti daug prasmingesnes ir įdomesnes gėles. Jei bijote, kad jūsų išsvajotoji nesupras, ką norite pasakyti, pridėkite atviruką su žinute. Kam to reikia?

Taip įdomiau ir žaismingiau. O suaugusiesiems žaidimų pamiršti nevertėtų, tą patvirtins psichologai, tą akivaizdžiai parodys nuo smalsumo sužibusios ir paslapties pripildytos mylimosios akys. O ir jums tokias matyti bus daug smagiau nei mandagiai ištartą „ačiū“.

Amarilis

Ši gėlė simbolizuoja pergalę, pasiektą po sunkios kovos. Amarilį anksčiau teikdavo kaip įvertinimą už gerai atliktą užduotį, darbą.

REKLAMA

Ypač ji tinkama mokslininkams, kūrybinių profesijų žmonėms (rašytojams, aktoriams). Mylimam poetui ar režisieriui dovanokite milžinišką puokštę amarilių, taip išreikšite susižavėjimą jo talentu ir palinkėsite tolimesnės kūrybinės sėkmės.

Chrizantema

Mūsų kultūroje šioms orioms gėlėms suteiktas liūdnas atspalvis, nes jos tapo vienu populiariausių laidotuvių, kapų atributų. O japonams chrizantema yra imperatoriška gėlė, simbolizuojanti didybę, tobulybę.

Tiesa, jomis taip pat puošiamos šventyklos, bet ten padėtos šios gėlės reiškia discipliną ir atsidavimą.

Gvazdikas

Gvazdiku papuošta suknelė, plaukai ar švarko atlapas plečia mąstymą, suvokimą, kad esame ne maži ir nereikšmingi, o didelės Visatos dalis.

Rožinės spalvos gvazdikai skatina motinišką santykį, rūpestingumą, bendraujant su aplinkiniais. Raudoni – padeda apsispręsti, ypač, kai apsisprendimas susijęs su dvasiniu tobulėjimu. Baltos šios rūšies gėlės ne tik simbolizuoja tyrumą, jos mažina žemiškų malonumų troškimą. Skirtingos spalvos suteikia kitą prasmę gėlėms, tačiau visi gvazdikai žmonėms yra tarsi dvasiniai tarpininkai.

Hiacintas

Daugumos dvasinių praktikų esmė yra pasirinkti tinkamą kryptį. Hiacintas aplink save kuria aplinką, kurioje išnyksta abejonės. Kartais žmogus dar nebūna pasirengęs išgirsti ar priimti atsakymą į jam svarbų klausimą. Norėdamas pagreitinti kelionę, kitaip tariant, paspartinti procesą, kad galėtų greičiau pamatyti rezultatą, gali viską sugadinti. Geriausia, kai ši vadinama kelionė vyksta be jokių dirbtinių raginimų, savu ritmu.

Hiacintas neleidžia pernelyg skubėti, kažką padaryti anksčiau, nei numatyta. Ši svaigaus kvapo gėlė padeda nugalėti nekantrumą.

Jei mėgstate chrizantemas, greičiausiai esate sena siela šioje Žemėje arba jau ilgus metus tvirtai einate dvasiniu keliu. Chrizantemos, ypač kai jos naudojamos per ritualus, šventes, ceremonijas, sustiprina žmogaus apsisprendimą ir jo atsidavimą pasirinktam tikslui, keliui.

Jurginas

Gausiai gėlių šeimai, galinčiai pasigirti turtingomis spalvomis ir raštais, priskiriami jurginai gali turėti gana skirtingą reikšmę: nuo įspėjimo, artėjančių pokyčių ar kelionių ženklo iki išdavystės.

Dovanokite jurginus nenuspėjamiems, truputį laukiniams, nesutramdomiems žmonėms. Geriausiai, įteikite jiems jurginų, irisų ir tullpių puoštę su simboliška šio derinio reikšme: „širdies gerumu tramdykite savo aistras, nuotykių poreikį“.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA