REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 03–09 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Vienišiams ši savaitė gali būti lemtinga, nes yra galimybė sutikti potencialų partnerį. Jau savaitės viduryje pajusite ore tvyrančias galimybes. Greičiausiai per bičiulį, pažįstamą ar draugų, kolegų susibūrimą turėsite galimybę sutikti ypatingą žmogų.

Kiti gal nuspręs užsiregistruoti interneto pažinčių portale. Kad ir kaip būtų, iki balandžio 5 dienos turėsite daugiau šansų nei įprastai megzti romantines pažintis. Kai kuriems draugiški santykiai su priešingos lyties atstovu gali peraugti į kai ką daugiau. Jeigu esate įsipareigoję, su mylimuoju ar mylimąja smagiai kartu leisite laiką. Mėgaukitės tuo.

Tauras. Dabar gebėsite traukti prie savęs žmones, ypač priešingos lyties atstovus. Įdomu tai, kad darbščioms ir kuklioms bitelėms, kurios nedrįsta užkalbinti jiems patinkančio asmens ar pritrūksta drąsos dalyvauti triukšminguose susiėmimuose, pernelyg nereikės stengtis. Tiesą sakant, palankios galimybės pačios juos susiras, galbūt, darbe.

Tikėtina, kad vienišą Taurą kai kas šiuo metu atidžiai stebi, žavisi jo karjeros pasiekimais, nori jį ar ją geriau pažinti. Gali paaiškėti, kad svarbus asmuo kompanijoje, kurioje dirba šis Zodiakas, jau seniai pametęs dėl jo ar jos galvą. Jeigu tai sužinojote, turite elgtis atsargiai, delikačiai, subtiliai. Taigi tiems Taurams, kurie ieško meilės, dabar tereikia susitelkti į darbą, o meilė pati pasibels į jų duris. 

REKLAMA

Dvyniai. Jus apims nekantrumas, užsigeisite keliauti, net nebenusėdėsite vietoje. Nuo trečiadienio iki pat balandžio 5-osios turėsite „riebių“ galimybių sutikti meilę netikėčiausiose vietose.

Galbūt kitame pasaulio krašte, į kurį nusitrenksite, galbūt restorane, kurio vengdavote, nes bijojote aštrių ir neįprastų jo patiekalų? Darydami bet ką, kas praplėstų jūsų mąstymą, pažiūras, turite daug šansų sutikti artimą sielą. Visa, kas gundo, žadina jūsų sielą, protą, kūną, jums tinka, todėl nepatingėkite paieškoti naujų kelių į laimę.

Vėžys. Šią savaitę išdrįsite parodyti savo keistenybes, tuo partnerį tik pradžiuginsite. Meilės planeta Venera savaitės viduryje įžengs į jūsų astrologinio būsto Intymumo sektorių, todėl greičiausiai savo keistus norus įgyvendinsite erotiniuose reikaluose. Turintys partnerius, norės realizuoti kai kurias ilgai slėptas seksualines fantazijas. Juo daugiau tabu jos sulaužys, tuo geriau. Bet kuriuo atveju visi Vėžiukai atras drąsos palikti komforto zoną ir išmėginti tai, ko dar niekada nedarė.

Liūtas. Nuo savaitės vidurio iki pat balandžio 5 dienos santykiuose tikėkitės pakilimo. Meilę globojanti Venera aktyvuos jūsų astrologinio būsto Santykių sektorių. Su mylimuoju ar mylimąja džiaugsitės darna namuose, tai sustiprins jūsų ryšį. Jeigu dar tik pradėjote su kai kuo susitikinėti, šis naujas žmogus jūsų gyvenime gali nutarti žengti pirmą žingsnį į rimtesnį ryšį, pasiūlyti įsipareigoti, pavyzdžiui, pradėti gyventi kartu, o gal net pasipiršti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA