REKLAMA

Gėlių kodas: skirtingai progai – vis kita spalva

REKLAMA

Žiedų spalva yra tam tikras simbolis. Juo naudodamiesi galite savo garbinimo objektui ne tik praskaidrinti dieną, bet nusiųsti tik jums dviem suprantamą žinutę.

Tinkamai parinktų spalvų puokštė gali nuraminti artimą žmogų, suteikti įkvėpimo aklagatvyje įstrigusiam draugui, pakelti nuotaiką nusivylusiam ar išduotam bičiuliui.

Slapta gėlių kalba

Kas, jei žmogus nesuprato tos slaptos žinutės? Prie kiekvienos puokštės ar gėlės žiedo pridėkite raštelį, paaiškinantį, kaip iššifruoti žinutės kodą.

Taip ir linksmiau, ir įdomiau, ir ne taip nuobodu. Be to, gana asmeniška. Daug asmeniškiau nei telefonu užsakyti puokštę ir paprašyti ją pristatyti. Lavinkite kūrybingumą, kurkite paslaptį, užminkite mįslę, kurią norint atspėti reikės įdėti pastangų.

REKLAMA

Istorija: nuo kodo iki orakulo

Ką gi tos spalvos gali papasakoti? Britų karalienės Viktorijos laikais gėlės ir jų spalvos tapo tam tikra slapta kalba, be žodžių ir saugiai perduodanti reikiamą informaciją.

Jei grįžtume į dar tolimesnius laikus, graikams gėlių spalvos buvo lyg orakulai, pagal juos senosios civilizacijos atstovai spėdavo dievų nuotaiką.

Keltai, senieji Vidurio Europos gyventojai, iš gėlių numatydavo orus ir net gimsiančių kūdikių lytį.

Gėlių spalvų reikšmė

Raudona

Ne be reikalo raudonos rožės dovanojamos mylimiesiems, užkariavusiems mūsų širdis. Raudona simbolizuoja aistrą, meilę, gyvybinę energiją. Raudona kraujo upė teka mūsų kūne ir užtikrina mums gyvybę ir sveikatą. Raudonai nukaista skruostai, kai susijaudiname, kai apima stiprūs jausmai.

Ši yra šakninės čakros arba energinio centro spalva, kontroliuojanti instinktus. Raudonos neįmanoma ignoruoti, štai kodėl ji dažna gamtoje – perspėti, atgrasyti, išgąsdinti, atkreipti dėmesį. Raudona yra kaip ugnis, žiežirba, todėl ir meilė, kuri mus įkvepia, išjudina, suteikia energijos, irgi mums siejasi su šia spalva.

Todėl raudonas gėles siųskite mylimiesiems, tiems, kuriems jaučiate aistrą. Taip pat žmonėms, kurie yra išsekę, pervargę ir kuriems trūksta energijos. Raudona puokštė jiems bus lyg gaivinantis energijos kokteilis.

Rožinė

Švelnesnė raudonos versija. Paprastai rožinė spalva laikoma romantikos, švelnumo, moteriškumo simboliu. Nors psichologai sako, kad už rožinės aprangos gali slėptis karjeristė, kuriai moteriškas švelnumas pritinka kaip panterai taikos balandžio įvaizdis.

Dovanokite rožinės spalvos gėles, kai norite išreikšti švelnius jausmus, prisirišimą. Įteikite rožinių žiedų puokštę žmogui, kuriuo aplinkiniai naudojasi. Taip jį tarsi paskatinsite mylėti save. Tai nereiškia, kad linkite jam egoizmo, savininkiškumo, bet kartais žmonės pernelyg piktnaudžiauja kitų gerumu. Tokiems reikia parodyti jų vietą.

Oranžinė

Ši – artima saulei spalva. Ji simbolizuoja augimą, šilumą, draugiškumą, bendruomeniškumą. Prisiminkite vaikystę, su kokiu džiaugsmu po lietingų dienų, priverstinai praleistų namuose, sugarmėdavote į kiemą ar žaidimo aikštelę. Oranžinė yra to džiaugsmingo, nušvitus išsiilgtai saulei, susitikimo, lengvumo, noro būti kartu su bendraminčiais ženklas. Ši spalva sukelia šypseną, pakelia nuotaiką.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA