REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 10–16 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžioje greičiausiai neišvengsite pokalbio. Galbūt jus draskys prieštaravimai, nes imsite jausti trauką ar romantiškai susižavėsite draugu, senu pažįstamu? Apims abejonės, nesaugumo jausmas, nes nebūsite tikri, kokios reakcijos iš jos ar jo tikėtis, jeigu prisipažintumėte jausmuose. Jeigu jau turite  porą, galite iš partnerio sulaukti priekaištų dėl vieno iš savo draugų. Galite į artimo žmogaus pastabas sureaguoti neįprastai, net patys nustebsite.

Tauras. Neleiskite partneriui ar naujam mylimajam atitraukti jūsų nuo svarbių darbo tikslų. Greičiausiai jūsų antroji (o gal pirmoji?) pusė taip elgsis, nes jausis nesaugiai, kai tiek laiko skiriate darbui. Vadinasi, dabar pats laikas paaiškinti partneriui, koks jis ar ji yra svarbus. Tačiau jums taip pat rūpi neužsidaryti mažame pasaulėlyje, o panaudoti savo gebėjimus platesnėje erdvėje nei namai. Jeigu pastaruoju metu buvote įsipainioję į netinkamus romantinius ar seksualinius santykius (tokius, kai žinote, kad neturėtumėte to daryti, bet vis tiek darote), savaitės pabaigoje stosianti Mėnulio pilnatis padės juos nutraukti.

Dvyniai. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus juda atgal, todėl dabar nepalanku pradėti naujų santykių, sunkiau sekasi susipažinti, susikalbėti. Tačiau penktadienis bus puiki diena vienišiams, kai žvaigždės jiems padės sužavėti ypatingą jiems patikusį asmenį.

Nesijaudinkite, jei pažintis, kad ir kokie artimi staiga pasijaustumėte, klostytųsi iš lėto. Taip jau būna, kai Merkurijus yra pradėjęs retrogradinį judėjimą. Atminkite pamokantį posakį, kad geri dalykai atitenka tiems, kurie moka laukti. Dabar jausite artimą sielų, protų ryšį su jums patikusiu žmogumi, o artimesni santykiai vystysis pamažu. Gera pradžia – pusė darbo (dar viena gera patarlė jums).

REKLAMA

Vėžys. Rimtą ir labai reikalingą pokalbį suplanuokite savaitės pradžioje, geriausiai tam tiktų antradienis. Galbūt kilo ginčų ar nuomonės išsiskyrė dėl to, kaip reikėtų naudoti bendrus pinigus, o gal problemų kilo miegamajame?

Vieno iš partnerių nepasitenkinimas, nusivylimas seksualiniame gyvenime yra rimtas reikalas, jo nereikėtų lengvabūdiškai ignoruoti. Kad ir kokia būtų problema, apie ją reikia kalbėti, nes tyla tik pagilins problemą. Taip, tai yra sunku, ypač, jeigu tema nėra labai maloni, bet privalote atgauti pasitikėjimą artimu žmogumi ir jūsų ryšiu. Jei pokalbis įvyks, artėjant savaitgaliui, jausitės daug geriau.

Liūtas. Savaitės pradžioje geriau nesistenkite įtikinti partnerio žvelgti į pasaulį jūsų akimis, priimti jūsų požiūrį. Greičiausiai dėl tokios nuostatos galite atsidurti aklagatvyje, kai nepavyks susitarti, kaip spręsti bendrą problemą. Pasistenkite negrasinti, nekelti ultimatumų, nuo to tik bus blogiau. Palaukite penktadienio, tada visu kūnu pajausite nuotaikų ir energijos pasikeitimą.

Mergelė. Kitiems Zodiako ženklams santykių reikalai šią savaitę neduos ramybės, bet Mergelės priklausys tai laimingajai išimčiai. Įsipareigojusieji šio ženklo atstovai plauks per santykių vandenyną ramiai ir išdidžiai. Ketvirtadienis bus ypač palanki diena, jums seksis susikalbėti su artimu, brangiu žmogumi. Greičiausiai nutarsite priimti sprendimą dėl bendro reikalo, kuris jums abiem turės ilgalaikį poveikį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA