REKLAMA

Trūksta meilės? Atraskite ją pritraukiantį ženklą

REKLAMA

„Neklauskit meilės vardo, Jai tūkstančiai vardų“, – šios lietuvių dainiaus Pauliaus Širvio eilės atspindi sudėtingą jausmą, kurį sunku apibūdinti.

Kiek žmonių, tiek meilės suvokimų ir jausmų išraiškos būdų.

Meilės simboliai

Tam tikri su šiuo dideliu ir svarbiu jausmu susiję ženklai padeda mums išreikšti emocijas, jas parodyti tiems, kurie mums yra svarbūs, patys svarbiausi.

Meilė atrodo kaip vandenynas be krantų, kartais galime jaustis jame vieniši, nes nebežinome į kurią pusę plaukti, ypač, jei patenkame į audrą. Tada, kai nenusprendžiame, kur plaukti, esame blaškomi ir sunkiau pasiekiame krantą. Tam tikrai meilės simboliai mums yra kaip kelio ženklai, kelrodės žvaigždės, jie padeda judėti į priekį.

REKLAMA

Jie mums leidžia kalbėti, net kai pritrūkstame žodžių. Kartais gėlės žiedas, žvilgsnis, šypsnis, laiku nusiųstas atvirukas gali pasakyti labai daug, daug daugiau nei storiausia knyga.

Jeigu norite savyje, savo aplinkoje išlaikyti meilę ar ją atsivilioti į savo gyvenimą, neužtenka vien to trokšti. Kartais tam tikri simboliai yra tarsi vinys, ant kurių sukabiname vizualizuotus savo meilės paveikslus. 

Atraskite priimtiniausią

Išsirinkite tokį meilės simbolį, kuris geriausiai atspindi jūsų meilės supratimą. Šis ženklas jums turi būti priimtinas, natūraliai, be jokių įtikinėjimų. Tokį be jokių mėgdžiojimų, žiūrint į tai, ką daro kiti, galite naudoti ir nejausti pasipriešinimo traukulių.

Tą pasirinktą įvaizdį padėkite matomoje namų vietoje.

Pasirinkite tokią nuotrauką ar paveikslėlį, į kurį ilgai galėtumėte žiūrėti, pajausti jo energiją.

„Išsikvieskite“ tą meilės simbolį prieš užmigdami ir tik atsibudę.

Susikurkite meilės žurnalą. Tai yra vizualizuokite, nupieškite ar suklijuokite paveikslėlius, nuotraukas, kurie geriausia atspindi jūs meilės suvokimą, romantinius santykius, gyvenimą kartu.

Visų svarbiausia tuos simbolius, kai ilgai į juos žiūrėsite, tarsi įsirašyti sau į atmintį. Tai yra idealus jūsų meilės įvaizdis. Ir gerai, svarbu siekti daugiau, stiebtis aukščiau.

Kasdien tam tikru metu skirkite laiko tiems pasirinktiems įvaizdžiams apgalvoti. Tada galite ir nepajausti, kur prasideda vaizdiniai mintyse, o kur juos patiriate juos realybėje.

Populiariausių meilės simbolių reikšmės

Obuolys.  Vaisingumo, gausos, ekstazės ir meilės simbolis. Obuolys tarsi atspindi išmintį, kad dideli (prasmingi) dalykai gali pasireikšti per mažus. Per graikų dievybių Dzeuso ir Heros vestuves, Žemės deivė Gaja jiems padovanojo obuolių, taip palinkėdami meilės ir darnos santuokoje.

Vyno dievas Dionisas meilės deivei Afroditei siūlė obuolių, taip tikėdamasis pelnyti jos palankumą. Kinijoje obuolys simbolizuoja taiką, ten žavimasi ir obelų žiedais.

Kupidonas (graikų Erosas).  Pasak Hesiodo, Erosas gimė iš chaoso, tuštumos. Jis simbolizuoja pirmines aistros galias. Erosas, kaip nurodo legenda, gimė iš Afroditės ir Arėjo ryšio. Senovės romėnų Amūras arba Kupidonas dažnai vaizduotas užrištomis akimis ir su lanku rankose, taip jis atspindi meilės aklumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA