REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 17–23 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Romantinės fantazijos. Tokia bus pagrindinė jūsų savaitės tema. Jums patiks įsivaizduoti istorijas, patvirtinančias, kad tobula meilė egzistuoja, tokie romantiniai santykiai sklandžiai klostysis jūsų svajonių pasaulyje. Nieko blogo į jį panirti retkarčiais, bet nepamirškite apsidairyti aplinkui ir nepražiopsokite galimybės susipažinti su galimu meilės objektu. Tiesą sakant, savaitės pradžioje galite realiame gyvenime sutikti priešingos lyties asmenį, nuo kurio jums kvapą užims. Na, labai jau jis ar ji jums patiks, labai.

Tauras. Jei turėjote nuojautą, kad kažkas iš jūsų darbo aplinkos, užimantis gana aukštą padėtį, jaučia jums simpatiją, tai žinokite, kad taip ir yra. Čia ne jūsų vaizduotės vaisius. Visai tikėtina, kad šis asmuo atvirai prisipažins jums jausmuose. Jei taip įvyks, turėsite spręsti dilemą. Jums teks sau atsakyti į klausimą, ar norite pradėti romantinį ryšį su žmogumi, kurio rankose jūsų karjeros galimybės. Tik jūs ir galite atrasti atsakymą.

Dvyniai. Nenustebkite, jei susipažinsite su itin jums patraukliu asmeniu iš visiškai priešingos nei jums įprasta aplinkos. Būtent ta keistumo, neįprastumo aura jus labiausiai ir jaudins. Savaitės pradžioje tikėkitės netikėtumų meilės reikaluose. Jus trauks žmogus, kuris nelabai kreipia dėmesį į aplinkinius, eina savo keliu. Galbūt jums su juo ar ja pakeliui?

Vėžys. Šią savaitę būsite itin patrauklūs priešingai lyčiai. O geriausia naujiena ta, kad tai neliks nepastebėta. Dabar aplinkiniams patraukliausia jūsų asmenybės dalis bus drąsa, kad drįstate tyrinėti giliausius jausmus. Savaitės pradžioje jus nustebins žmogus, kurį gerbiate, nes kreipsis į jus su gana asmenišku, netgi intymiu reikalu ir paprašys jūsų patarimo. Visą savaitę jausitės itin seksualūs, todėl labiau pasitikėsite savimi.

REKLAMA

Liūtas. Šiomis dienomis jums kils noras įgyvendinti seksualinę fantaziją, gal ir ne vieną. O galbūt nutarsite atvirai su partneriu pasišnekėti apie jūsų intymų gyvenimą. Pirmadienį kaip tik Merkurijus, komunikacijos planeta, įžengs į Liūto astrologinio būsto Intymumo sektorių. Taigi laikas pokalbiams apie seksualinius troškimus ir poreikius palankus. Galite iš partnerio sulaukti netikėto pasiūlymo išmėginti tai, kas manėte, jam yra tabu. Sėkmės!

Mergelė. Šią savaitę ypač pagerės gebėjimas kalbėtis ir susikalbėti. Jei turite partnerį, nuo pirmadienio pajausite, kad ne tik galite atvirai su juo ar ja kalbėtis, bet iš tiesų vienas kitą girdite ir reaguojate. Savaitgalį net išdrįsite pasidalyti slapčiausiomis svajomis ir viltimis. Labai tikėtina, kad jūsų išrinktasis ir išrinktoji turi panašių svajų ir troškimų, dėl to pasijausite dar geriau.  

Svarstyklės. Pastaruoju metu jūsų meilės reikalai klostėsi taip, kad nuobodžiais ir ramiais jų nepavadinsi. Kai kuriems tai panašiau į tam tikrą santykių revoliuciją. Jeigu su išrinktuoju ar išrinktąja sutariate gerai, atrasite būdų, kaip pagardinti santykius ir išsiveržti iš pilkos rutinos. Jei vis dėlto esate iš tų, kurie jaučiasi išsunkti, prispausti, greičiausiai padarysite tinkamas išvadas ir sieksite pokyčių. Tiesa, savaitės pradžioje bus galimybė užmegzti pažintį su gana patraukliu priešingos lyties atstovu. Ar tai gera, ar bloga žinia, spręsti jums.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA