REKLAMA

Zodiako ženklų stiprybės ir silpnybės

REKLAMA

Atvirai apie astrologinio dvyliktuko pliusus ir minusus. Nėra tobulų žmonių, tokiems vieta danguje.

Tiems, kurie nori vaikščioti šia žeme ir galbūt mėginti geriau save ir kitus pažinti, tapti tobulesni, vertėtų sužinoti stipriuosius ir silpnuosius kiekvieno Zodiako bruožus.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šis energingas Zodiako ženklas yra gimęs būti kovotoju, pionieriumi, vadovu. Kitus jis uždega savo gyvybingumu, optimizmu, gyvenimo džiaugsmu ir tikėjimu tuo, ką daro. Avinas nėra pagiežingas žmogus, jis moka pralaimėti. Suklupęs ar parklupdytas šis Zodiakas geba atsikelti ir vėl pulti prie savojo tikslo. Iki pergalingos pabaigos, taip sakant.

Užsispyręs, nepavargstantis, valingas ir nepalenkiamas… Kartais jis tikrai gali „užknisti“ aplinkinius. Avinas būna negailestingas, grubus, agresyvus, egoistiškas ir siaurai mąstantis. Tačiau paprastai jis geba klaidas užglaistyti, čia jam padeda atviras, nuoširdus, geraširdiškas jo būdas.

REKLAMA

Elgesys
+ Spontaniškas, paprastas, drąsus (netgi nutrūktgalviškas).
Neapgalvotas, skubotas, egoistiškas.

Temperamentas
+ Dinamiškas, ryžtingas, smarkus.
–  Nesutramdomas, agresyvus, paviršutiniškas.

Mąstymas
+ Savarankiškas, pionieriškas, bendruomeniškas, atviras.
–  Neišmintingas (ignoruojantis išmintį), savavališkas, neatsakingas.

Jausmuose
Spontaniškas, aistringas, įkvepiantis.
–  Paviršutiniškas, nevaldomas, kartais agresyviai reiškia emocijas, nepaisydamas kito asmens ir jo jausmų.

Tauras. Šiam ženklui ypač būdingi trys bruožai – saugumo siekis, turėjimas, juslingumas. Taurui saugumas reiškia gyventi taip, kaip jis nori, garantuoti sau pakankamą gyvenimo kokybę. Jam svarbu save apsupti daiktais, kurie teikia malonumo, kutena jausmus. Tai yra ypač juslingas Zodiakas, jam svarbu gyvenimą jausti visais pojūčiais.

Jis būna laimingas, kai gali netrukdomas mėgautis visais gerais dalykais, kurie glosto jo kūną ir sielą, – tiek estetiška aplinka, kokybišku maistu ir gėrimu, pakylėjančia muzika, kita kūrybine veikla, tiek mylimais žmonėmis, kūniškais džiaugsmais. Tauras paprastai myli gamtą, puoselėja aplinką, kuria ramybę ir grožį aplink save ir santykiuose su kitais žmonėmis.

Elgesys
Praktiškas, ištvermingas, atkaklus.
–  Patogus, inertiškas, apskaičiuojantis.

Temperamentas
+ Geraširdis, atsipalaidavęs, ramus, kantrus.
–  Nerangus, karštakošis, bukai užsispyręs.

Mąstymas
+ Praktiškas, realistiškas, konkretus, aiškus.
Nelankstus, vienpusis, lėtas.

Jausmuose
+ Tikras, nuoširdus, ištikimas, draugiškas.
Savininkiškas, atsargus, bijantis rizikuoti, gobšus.

Dvyniai. Šis ženklas turi labiausiai nenuspėjimą būdą visame Zodiake. Dvynys paprastai būna daugiabriaunis. Jis domisi aplinka, pasauliu, žmonėmis. Jam svarbu rinkti informaciją ir ja dalytis. Šiam Zodiakui būdingas smalsumas, nuoširdus džiaugsmas, sužinojus ką nors naujo, negirdėto, nematyto.

Kitus šis ženklas gali erzinti, kai nuolatos klausinėja, perklausinėja, tikslina. Nekantresni žmonės gali Dvynį pasiųsti už tai po velnių. Šis elgiasi taip todėl, kad visada yra apimtas abejonių, dvejonių ir negali dėl ko nors apsispręsti. Dvynys paprastai turi gerą galvą (bet ne kiekvienas geba ja tinkamai naudotis). Jis gali būti žavus, moka flirtuoti su priešingos lyties atstovais, patraukia jų dėmesį, nes yra draugiškas ir sugeba palaikyti pokalbį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA