REKLAMA

Numerologija: koks darbas jums tinkamiausias?

REKLAMA

Kurios jūsų asmeninės savybės ir gebėjimai kokiam užsiėmimui tinkamiausi?

Ar teisingai pasirinkote profesiją? Gal norite kažką keisti, bet nežinote kurlink sukti?

Galbūt čia padės numerologija.

Suskaičiuokite savo gimimo datos skaitmenis. Pavyzdžiui, gimėte 1978 11 03. Sudėkite visus skaitmenis iki vienženklio: 1 + 9 + 7 + 8 + 1 + 1 + 3= 12; 1+2=3. Jūsų Gyvenimo kelio skaitmuo yra trys.

1

REKLAMA

Gabumai
Esate valingi, ambicingi, labai aktyvūs ir kūrybingi. Nebijote iššūkių, gebate imtis ilgalaikių projektų savarankiškai ir visiškai pasitikėdami savo jėgomis. Mokate laiku priimti tinkamus sprendimus. Esate vedliai. Turite reikiamos kompetencijos, asmeninių savybių ir valios, kad užimtumėte lyderio poziciją ir ją išlaikytumėte.

Karjera
Jums tinka laisvos profesijos, tai yra tokios, kur patys sau nusistatote taisykles ir prisiimate atsakomybę, jums taip pat patartina imtis vadovaujančių pozicijų. O dar geriau – patys susikurkite sau darbo vietą, darykite tai, kuo tikite, ką geriausiai išmanote.

Galimos veiklos sritys: verslo teisė, leidinio, portalo redaktorius, stambių projektų vadovas, viešųjų ryšių ar informacijos technologijų kompanijos, personalo vadovas. Taip pat galite save išreikšti kūrybinėse profesijose. Tarkime, jei jaučiate turį tam gabumų, mėginkite sėkmę kaip rašytojas ar interjero, drabužių dizaineris.

2

Gabumai
Esate vertinamas kolektyvo, komandos narys. Garsėjate kaip sveiko proto, atsargumo ir diplomatijos šalininkai. Visada atrandate tinkamų žodžių, kurie motyvuoja kolegas. Aplinkiniai jus myli dėl draugiško būdo, įvairiapusiškumo, kūrybingumo ir originalumo.

Karjera
Jums tinka amatai, kur reikia rankų darbo, kruopštumo, taip pat veikla, kur galite panaudoti kūrybines galias. Mėginkite laimę profesijose, kur reikia daug bendrauti, kur labai svarbus ryšys su žmonėmis, pavyzdžiui, kirpėjo, kosmetologo, juvelyro, aptarnaujančio personalo.

Jums turėtų sektis profesijos, susijusios su mokymu, pedagogine veikla, medicina, sveikatos priežiūra, kūno lavinimu, tarkime, mokytojo, gydytojo, medicinos sesers, kineziterapeuto, šokių ar dainavimo mokytojo veikla.

3

Gabumai
Esate atviri, bendrauti mėgstantys žmonės. Jums iš prigimties lengva, nereikia įdėti didelių pastangų, norint užmegzti kontaktus, susipažinti, bendrauti. Mokate prisitaikyti prie aplinkos lyg chameleonai, čia jums padeda intuicija. Visiškai nejaučiate jokios viešumos baimės, kalbėjimo prieš didelę auditoriją. Kaip tik gaunate adrenalino dozę ir jus nuo to apima euforija, tarsi pasikraunate energijos iš aplinkos.

Karjera
Jums tinka visos profesijos, susijusios su komunikacija ir prekyba. Mokate įtikinti žmones, patraukti juos į savo pusę, sudominti.  Jums taip pat verta dirbti savarankiškai, sukurti savo verslą, įmonę. Su leidyba, televizija, vaizdo kūrimu susijusios sritys jums gali būti labai sėkmingos, nes dažniausiai turite puikų skonį ir estetinį suvokimą, kurį gebate perteikti vaizdu didelei auditorijai. Galite imtis ir veiklos, susijusios su turizmu, renginių organizavimu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Numerologija: koks darbas jums tinkamiausias?” komentarai

Alfa.lt naujienos

REKLAMA