REKLAMA

Numerologija: koks darbas jums tinkamiausias?

REKLAMA

4

Gabumai
Galite pakelti didelius darbo krūvius ir išlaikyti šaltą protą, susikaupti net labiausiai blaškančioje aplinkoje ar situacijoje. Paprastai, kad ir kokia veikla užsiimtumėte, garsėjate metodišku požiūriu į darbą, pragmatiškumu ir organizatoriaus talentu. Esate sąžiningas darbuotojas, stengiatės savo darbą atlikti kuo geriau. Nesvarbu, ar esate vadovas, ar samdytas darbuotojas, jumis galima pasitikėti, nes padarysite darbą tinkamai ir iki pat galo. Labiausiai jums nepatinka apsimetinėti, kad dirbate, imituoti veiklą ir nemėgstate, jei matote, kad jūsų aplinkoje taip elgiasi kiti.

Karjera
Gerai jaučiatės tokioje darbo vietoje, kur jumis pasitikima ir kur leidžiama prisiimti atsakomybę už darbą ir jo rezultatus. Galimos veiklos sritys: ekonomika, finansai, teisė, inžinerija.

5

Gabumai
Esate greiti ir sumanūs. Pasižymite lankstumu, mokate prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, jums tai nesukelia sunkumų. Pokyčiai jums patinka. Dažniausiai bet kokį perkėlimą, darbo vietos ar pareigų pakeitimą priimate džiugiai, entuziastingai. Tai jums yra nauja galimybė, o ne praradimas. Taip pat pasižymite kartais kone aiškiaregišku gebėjimu suvokti kito žmogaus būseną, skaityti jo mintis. Gebėjimas įtikinti, valdyti situaciją dažnai leidžia jums imtis derybininko vaidmens.

REKLAMA

Karjera
Jums reikia užsiėmimo, kuris leistų judėti, keistis, mokytis ko nors naujo. Galite būti puikūs pardavėjai, pardavimų vadybininkai, verslo derybininkai. Ypač sekasi veikla, susijusi su užsieniu. Pirma, ji leidžia keliauti, antra, skatina pažinti kitą kalbą, kultūrą, perimti ten priimtinas bendravimo taisykles. Galimos veiklos sritys: turizmas, kelionių vadovas, gidas, vertėjas, importo-eksporto specialistas, stiuardesė ar stiuardas, reporteris, fotografas-keliautojas. Jums tiktų ir sceninis darbas, tarkime, aktoriaus karjera.

6

Gabumai
Turite stiprų atsakomybės jausmą. Esate ypač empatiški, gebate užjausti, įsijausti į kito žmogaus padėtį, turite įgimtą takto jausmą, psichologinę įžvalgą ir diplomato gabumų. Dažniausiai aplinkiniai net nesuvokia, koks turtas esate, nes sugebate sukurti ramią, taikią, harmoningą aplinką. Tai darote tyliai, nesipuikuodami. Mokate sudėtingas problemas spręsti subtiliai, taktiškai, konfidencialiai ir, kas svarbiausia, savarankiškai. Turite įgimtą poreikį grožiui, estetiškai aplinkai, daiktams ir dalykams, menui. Gali būti, kad ir patys esate kuriančios asmenybės.

Karjera
Visos profesijos, kur būtinos psichologinės žinios, yra tarsi jums sukurtos. Galimos veiklos sritys: psichologija, psichoterapija, pedagogika, diplomatija, įvairių sričių ekspertai, konsultantai, socialiniai pedagogai. Jeigu turite tinkamų gebėjimų, galite siekti architekto, dizainerio, reklamos specialisto, jos kūrėjo veiklos.

7

Gabumai
Garsėjate gebėjimu mąstyti kritiškai, analitiškai, todėl galite konsultuoti, patarti. Paprastai turite stiprią intuiciją ir ja vadovaujatės. Gal todėl dažniausiai jūsų sprendimai būna teisingai, nes sugebate pažvelgti strategiškai, numatyti galimas situacijos baigtis. Mokate ilgai, atsidavusiai ir kruopščiai tirti tam tikrą dalyką, situaciją, tai padeda ne tik mokslininko profesiją pasirinkusiems asmenims. Tokia savybė apskritai yra naudinga, nes leidžia sėkmingai vykdyti bet kokią veiklą gyvenime. Ne tik surenkate informaciją, bet ją analizuojate ir pasidarote sau išvadas. Paprastai turite originalių idėjų, esate kūrybingi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Numerologija: koks darbas jums tinkamiausias?” komentarai

Alfa.lt naujienos

REKLAMA