REKLAMA

Numerologija: koks darbas jums tinkamiausias?

REKLAMA

Karjera
Jums tinka su medicina susijusios profesijos, mokslininko, tyrėjo veikla. Galite sėkmingai darbuotis leidybos, spaudos, informacijos versle, rinktis su tuo susijusią karjerą. Jūsų gabumai praverstų slaptojo agento, šnipo ar detektyvo veikloje. (Na, gerai, tiks ir policija ar saugumo departamentas.)

8

Gabumai
Esate kovotojai iš prigimties, todėl jus netikėtai užklupti yra sunku. Dažniausiai laukiate ir būnate pasirengę galimam puolimui. Esate aktyvūs, mokate skubiai priimti sprendimus. Aplink save kuriate energingą, dinamišką atmosferą. Garsėjate kaip darbštūs, kantrūs ir greiti darbuotojai. Mokate įtikinėti, kai pats tikite idėja, kurią pristatote kitiems. Nebijote naujovių ir džiugiai priimate galimybę įgyti įvairios patirties.

Karjera
Jums tinka veiklos sritys, kuriose reikia rizikuoti ir greitai priimti sprendimus, tarkime finansinėje veikloje, rinkodaroje, policijoje, kariuomenėje. Jums greičiausiai sektųsi politikoje. Tam tikros medicinos sritys galėtų jums būti sėkmingos, pavyzdžiui, chirurgija, psichoterapija, odontologija. Galite padaryti stulbinamą sportininko karjerą, jei tam turite gabumų. Didžiausia sėkmės tikimybė, jei pasirinktumėte sporto šakas, kuriose reikia varžytis, būtina greita reakcija.

9

REKLAMA

Gabumai
Jeigu jums kas nors patinka, užsidegate ir galite degti ta idėja, tuo dalyku, kuriuo tikite. Mokate bendrauti, paprastai esate bendruomeniški, visuomeniški. Taip pat – tolerantiški, draugiški, gebate dirbti komandoje. Jums tarsi savaime, be jokių pastangų pavyksta surasti bendrą kalbą su visiškai skirtingais žmonėmis. Jeigu darbo reikalais jus išsiunčia į užsienį, gebate sklandžiai, be konfliktų, be jokių problemų išspręsti jums patikėtas užduotis. Esate smalsūs ir originalūs, priimate net keisčiausią, kad ir jums nesuprantamą kitų žmonių požiūrį.

Karjera
Įvairi socialinė veikla jums tinka, pavyzdžiui, sociologo, etnologo, pedagogo. Greičiausiai sėkmingai dirbtumėte srityje, kur bendraujama su užsieniu, pavyzdžiui, importo-eksporto, turizmo, verslo, transporto, kultūros mainų. Įdomu tai, kad šį skaičių turintys žmonės, kurie užsiima ezoterine veikla (astrologija, numerologija, aiškiaregyste), gali tapti įžymūs, jei bendradarbiaus su televizija, spauda ar interneto portalais.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Numerologija: koks darbas jums tinkamiausias?” komentarai

Alfa.lt naujienos

REKLAMA