REKLAMA

Balandžio mėnesio horoskopas

REKLAMA

2014 metų balandžio mėnesį žmonės galės pajusti stiprų gyvenimo skonį. Tai bus atgimimo, sužydėjimo metas. Jis paskatins susirūpinti, kaip pagražinti savo buitį ir aplinką.

Dauguma pajus į save atkreiptą priešingos lyties atstovų dėmesį ir patys mielai norės įsitraukti į meilės žaidimus. Šis mėnuo bus apgaulingas, kupinas netikėtų įvykių, permainų, gamtos siurprizų, todėl ir žmogui nederėtų pernelyg pasitikėti menkai pažįstamais. Kitaip galite būti apgauti arba jumis pasinaudos nedorėliai, siekdami savo klastingų tikslų.

Darbinėje veikloje kiekvieno sėkmė priklausys nuo santykių su kolegomis ir sugebėjimo bendradarbiauti. Vienų perdėtas aktyvumas trukdys kitiems, kitų vangumas erzins entuziastinguosius. Teks išeikvoti daug energijos stengiantis išvengti konfrontacijos ir konfliktų.

Balandis bus geras tiems, kurie neseniai išlavino savo sugebėjimus bendrauti su žmonėmis, išsaugoti savitvardą, įsiklausyti į pašnekovą, parodyti jam deramą pagarbą, ieškoti kompromisų ir visada elgtis taktiškai.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

REKLAMA

AVINAS

2014 metų balandis Avinui bus nepaprastas mėnuo. Ar jis bus geras, ar blogas, priklausys nuo Avino sugebėjimo tinkamai įvertinti savo galimybes ir greitai priimti sprendimus. Atsipalaiduoti balandžio mėnesį Avinui nederėtų, nes kitaip nepavyks išvengti nemalonumų. Šį mėnesį Avinui grės automobilių avarijos, apiplėšimai. Ir apgavystės.

Mėnesio pradžia ir pabaiga bus palanki kūrybiniams darbams, naujoms idėjoms ir permainoms gyvenime. Taip pat tai bus puikus laikas romantiškiems santykiams užmegzti ir karjerai daryti. Paskutinę savaitę Avinui atsiras galimybė atsipalaiduoti. Geras laikas ką nors nusipirkti. Mėnesio pabaigoje įsigytas pirkinys ilgai džiugins Aviną ir jo artimuosius. Tačiau tai turi būti tikrai reikalingas ir naudingas daiktas.

Sėkmingos balandžio dienos: 4, 5, 7, 10, 17, 18.
Nepalankios balandžio dienos: 6, 9, 12, 15, 16, 25.

JAUTIS

Pirmąją 2014 metų balandžio pusę Jaučiui bus būdingas aktyvumo sumažėjimas. Šio ženklo atstovą daugiau jaudins mįslingi, ezoteriniai dalykai, o ne akivaizdi tikrovė. Jam derėtų saugoti savo sveikatą, nes bus nemaža tikimybė patekti į ligoninę.

Trečiąją balandžio dekadą Jautis vėl bus aktyvus ir energingas. Mėnesio pabaigoje jam patartina sumažinti tempą, kad neprisišauktų bėdos. Apskritai balandžio mėnuo jam bus netinkamas ateities planams kurti.

Balandžio pradžioje Jaučiui verčiau derėtų pasvarstyti, pasverti ir neskubėti įgyvendinti kiekvienos kilusios idėjos. Jei išsaugos vidinę ramybę ir veiks pagal tik pagal iš anksto kruopščiai parengtą planą, viskas bus gerai. Antroje mėnesio pusėje jam jau geriau seksis įgyvendinti savo troškimus, todėl galės veikti energingiau.

Sėkmingos balandžio dienos: 3, 5, 7, 17, 21, 25.
Nepalankios balandžio dienos: 9, 12, 15, 18, 27, 29.

DVYNIAI

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA