REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 24–30 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jeigu norite romantiškos savaitės, bendraukite. Suplanuokite, kur su jums patinkančiu asmeniu norėtumėte apsilankyti, ką pamatyti, kartu patirti. Galbūt nuspręsite tai daryti dviese ar subursite didesnę kompaniją. Visa tai teigiamai veiks jūsų intymų ryšį, susidomėjimą vienas kitu.

Jeigu mylimasis ar nauja simpatija mieliau laiką norės leisti didesniame būryje, o ne dviese, nedarykite iš to problemos. Jeigu vis dėlto manysite, kad tai yra problema, greičiausiai savaitgalį nutarsite ją panagrinėti vienumoje, o gal mėginsite išsiaiškinti dviese.

Tauras. Šią savaitę su meile jums seksis sunkokai. Jeigu turite partnerį, greičiausiai juo ar ja šiomis dienomis nusivilsite ar jausitės įsiskaudinę. Gali būti, kad šiuo metu jums sekasi darbe, vyksta teigiami pokyčiai ar sulaukiate įvertinimų, tačiau, atrodytų, tai visiškai nejaudina jūsų mylimojo ar mylimosios.

Visai gali būti, kad už šio santūrumo slepiasi nesaugumo jausmas. Sėkmingas žmogus patrauklus aplinkiniams, jūsų gyvenimo draugas tai jaučia ir bijo jus prarasti. Jums geriau žinoti, kaip su juo ar ja kalbėtis – tiesiai ar per aplinkui, bet pasikalbėti būtų sveika.

REKLAMA

Dvyniai. Visai tikėtina, kad galite atnaujinti santykius su buvusiu mylimuoju ar mylimąja, kurie yra užsieniečiai ar kilę iš kitos kultūrinės aplinkos nei jūs. Kai vėl susitiksite, gali iš naujo įsižiebti, atrodytų, prigesęs laužas. Jums teks apmąstyti, kodėl jūsų ryšys nutrūko.

Savaitgalis tinkamas meilei, bet kol kas per daug apie atgijusius jausmus neplepėkite draugams. Jie gali pasipriešinti, nepritarti jūsų sumanymui iš naujo pabandyti įpūsti užgesusią liepsną.

Vėžys. Savaitgalis, ypač penktadienis, bus stebuklingas. Su jums svarbiu asmeniu pasikalbėsite giliomis, pasaulėžiūrą plečiančiomis temomis ir jus tai pakylės. Galbūt šnekėsitės apie religiją, galbūt apie kūrybą, įkvėpimą ar meilę. Kad ir kokią temą pasirinksite, pokalbis tikrai nebus paviršutiniškas. Jeigu šiuo metu su kuo nors „nerimtai“ susitikinėjate, šeštadienis jums abiem gali būti gana įtemptas. Galbūt miegamajame susirangė problema, kurią iki šiol ignoravote? Jeigu toliau tai darysite, greičiausiai stipriai pažeisite esamą ryšį ir galbūt užgniaušite jo ateitį.

Liūtas. Venera vis dar juda jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Greičiausiai, jeigu turite porą, gerai leidžiate laiką vienas kito draugijoje. Tačiau savaitgalį galite savo kailiu pajausti posakį, kad lazda turi du galus. Tai reiškia, bet koks reiškinys ar veiksmas turi ir nelauktų rezultatų.

Gera žinia yra ta, kad šiuo metu jums seksis bendrauti, susikalbėti, todėl bet kokią kliūtį ar nesėkmę geriausiai aptarti iškart, neatidėliojant. O štai blogoji tokia: kilus konfliktui namuose dėl kokios, rodos, nereikšmingos smulkmenos, jausitės įsižeidę ir nusivylę. Reikėtų nugalėti neigiamus jausmus ir pasikalbėti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA