REKLAMA

Laimės horoskopas

REKLAMA

Kur gyvena laimė, kur ją sutikti?

Ar į laimę veda meilė, išmintis, sėkmė darbe ir asmeniniame gyvenime?

O gal yra gerokai daugiau kelių ją pasiekti? Kinų astrologija nurodo tam tikrus kelio ženklus, kurių vedami dvylika Rytų Zodiako ženklų gali pasijausti laimingesni.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žiurkė

REKLAMA

Gera kompanija

Gyvybinga, energinga ir įvairiausių sumanymų pramušta galva Žiurkė labai mėgsta bendrauti. Apsupta žmonių, kuriais gali pasitikėti, palaikančių kolegų ir ištikimų draugų, ji tiesiog sužydi. Bendrumo, tarpusavio jausmas garantuoja šiam ženklui saugumą ir galimybę tokioje aplinkoje augti ir stiprėti. Geriausiai Žiurkei sekasi komandoje, čia ji gali pristatyti savo idėjas, surasti bendraminčių, kartu jas įgyvendinti, taip pat – padėti kitiems realizuoti jų sumanymus.

Jautis

Rami gyvenimo tėkmė

Staigūs pokyčiai, įvairūs pasikeitimai ir perversmai kelia Jaučiui nerimą. Jis jaučiasi nesaugiai, kai negali kontroliuoti situacijos, kai subyra įprasta rutina, nebeveikia anksčiau pamėgti ir priimtini veiksmo ar mąstymo metodai. Kai Jautį supa ramybė, gyvenimas teka įprasta vaga, jis jaučiasi laimingas. Tada šis ženklas atsipalaiduoja, ima mėgautis mažais ir dideliais gyvenimo malonumais. Jam reikėtų įsisąmoninti vieną dalyką – nėra pastovesnio dalyko gyvenime už nepastovumą. Tada net ir įvairūs likimo posūkiai jums taps tik dar viena galimybe tapti geresniam, tauresniam, laimingesniam.

Tigras

Aukščiau, toliau, greičiau

Užsispyręs Tigras yra laimėtojas iš prigimties. Štai kodėl jam nėra nieko gražesnio už sąžiningą ir lygiavertę kovą, varžytuves. Tigras siekia augti, tobulėti, gerinti gebėjimus. Tam jam būtina laisvė, kad galėtų realizuoti savo toliaregiškus sumanymus. Net ir meilėje jis yra laimingas tada, kai partneris jį priima tokį, koks yra, – stiprų, valingą, nepriklausomą. Tada  jis atsitiesia, tampa dosnus aplinkiniams. Tigrui vertėtų retkarčiais nuleisti nosį žemyn, nes nugrius užkliuvęs už mažo akmenėlio. Tinkamai neįvertinus priešininko, gali skaudžiai nusivilti. Tiesiog labiau gerbkite varžovus, tada ir laimės jūsų gyvenime bus daugiau.

Kiškis

Pasidalijus laime, jos tik daugėja

Jeigu aplink Kiškį visi yra laimingi, jis irgi jaučiasi laimingas. Jam gera, kai gali būti naudingas, padėti tiek darbo reikaluose, tiek asmeniniuose. Žinoma, Kiškiui taip pat svarbu, kad savoje aplinkoje jis būtų vertinamas. Tada šis atsiveria, leidžia prie savo laimės ir sėkmės laužo ir kitiems pasišildyti. Dalijimasis teikia Kiškiui džiaugsmą. Jam taip pat svarbu realizuoti kūrybinius sumanymus ir sulaukti aplinkos palaikymo.

Drakonas

Įgimtas laimės jausmas

Pagal kinus jau pats drakonas yra laimės simbolis. Tačiau šio ženklo atstovui nevalia pamiršti, kad ir jam reikia pasijudinti, patiems kažką daryti gyvenime, jeigu nori, kad laimės paukštė nuo jų nepabėgtų. Kai tai suvokia, Drakono gyvenime sėkmė įgauna aiškią formą, jis klesti, jo reikalai gerėja, jis sulaukia pripažinimo… Drakonas yra ambicingas, jis nori būti matomas, jo darbai pastebimi ir vertinami. Išmokite džiaugtis ir mažais pritarimo, palaikymo ženklais, netapkite priklausomi nuo įvertinimų svorio ir dydžio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA