REKLAMA

Laimės horoskopas

REKLAMA

Gyvatė

Ramus pasišventimas

Šiam Rytų Zodiako ženklui laimė reiškia galimybę būti taikoje su savimi, nepriklausyti nuo kitų nuomonės ir įtakos. Kai Gyvatė gali netrukdoma, nestumdoma, ramiai ir oriai dirbti savo darbus, įgyvendinti sumanymus, tada jaučiasi laiminga, patenkinta gyvenimu. Meilėje Gyvatė būna laiminga, kai jai yra patvirtinama, kad yra mylima, geidžiama. Kartais gyvenime reikia daryti ir tai, ko nenorite, kas naudingiau kitiems. Mokykitės bendradarbiauti, padėti, tai taps dar viena jūsų laimės dėlionės dalimi.

Arklys

Bendrystė teikia džiaugsmą

REKLAMA

Arklys labai mėgsta ir vertina laisvę, bet nemažiau jam svarbi bendraminčių draugija. Jis jaučiasi laimingas, kai yra suprastas, vertinamas, kai priimamos jo idėjos, sulaukia palaikymo. Arklys ypač džiaugiasi ta sėkme, kurią pavyko pasiekti su komanda, surėmus pečius, susivienijus. Jei dar turi galimybę pakankamai laiko praleisti lauke ir erdvės asmeniniams žaidimams (bandymams), tada jau Arkliui iki pilnos laimės nieko netrūksta.

Ožka

Laimė slypi detalėse

Ožkai didžiausią džiaugsmą teikia maži, asmeniški dalykai, gestai. Jai nereikia pripažinimo iš šalies, didelės žiūrovų salės ir garsių aplodismentų. Ožka labai vertina darbe jai patikėtas pareigas ir užduotis, santarvę šeimoje, poroje ir jausmą, kad kitiems yra reikalinga. Kai jos gyvenime pakanka supratimo, pasitikėjimo, darnos, Ožka jaučiasi laiminga.

Beždžionė

Judėjimas suteikia sparnus

Beždžionei svarbi materialinė gerovė, tačiau ji – ne pati svarbiausia. Energingam kinų astrologijos ženklui svarbu turėti kuo užsiimti: kai yra daug veiklos, jis jaučiasi laimingas. Beždžionė sau kelia aukštus tikslus, nori daug gyvenime pasiekti, bet jai svarbus ir aplinkos dėmesys, įvertinimas. Ji yra optimistė, tai jai padeda išgyventi sunkius etapus ir vėl jaustis laimingai.

Gaidys

Tobulybės siekis

Šis Zodiakas kinų dvyliktuke yra labai reiklus, kartais net pretenzingas. Gaidys jaučiasi laimingas, kai viskas vyksta pagal jo planą, įsivaizdavimą ar reikalavimus. Jam labai svarbu, kad galėtų vadovauti paradui. Kai santykiuose, šeimoje, darbo grupėje jo žodis yra svarus, o gal net ir galutinis, tada jis atsipalaiduoja, sklando ant laimės debesies. Iš tiesų tokia laimė yra labai trapi, jeigu kažkas paprieštaravo, išsakė savo nuomonę, Gaidys jau pasijunta puolamas, laimės indeksas krenta… Jam reikėtų išmokti paleisti, kartais pasaulis sukasi savu rimtu, jam nereikia Gaidžio nurodymų. Patikėkite, galite būti laimingas net tada, kai viskas vyksta ne pagal jūsų planą.

Šuo

Rūpintis savais

Šis Rytų Zodiako ženklas yra santūrus. Net jei jaučiasi laimingas, pernelyg nekrykštauja. Šuo iš prigimties yra pesimistas, todėl jam labai sunku išreikšti džiaugsmą. Jeigu jo gyvenimas klostosi sėkmingai, tai ir gerai, ačiū už tai. Ko čia šokinėti iki lubų? Šuniui svarbu, kad sektųsi jo karjera, darbas, nes per jį šis Zodiakas gali įgyvendinti siekį rūpintis aplinkiniais, artimaisiais. Kai gali tai sau leisti, kai jam tai pavyksta, jaučiasi laimingas. Tik Šuo turėtų išmokti tai pats sau pripažinti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA