REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 31–04 06 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šiuo metu ginsite savo laisvę ir nepriklausomybę. Jeigu esate sukūrę santykius, tai padaryti, neįskaudinant kito žmogaus, bus sunku. Tai nesusiję su kokiomis nors problemomis, galite būti visiškai patenkinti partneriu, tiesiog jums reikia daugiau erdvės, kad galėtumėte laisvai kvėpuoti. Šią savaitę norėsite pasiimti pertraukėlę meilėje, nesvarbu, ar esate įsipareigoję, ar vieniši. Jums tiesiog reikia susidėlioti asmeninius prioritetus, nesukeliant aplink save dramos. Jeigu su partneriu esate ilgiau kartu, greičiausiai jis puikiai žino, kaip tai jums svarbu. Kai esate ribojami, imate dusti.

Tauras. Meilės gyvenime pajausite pokytį, nes Venera įeis į švelniųjų Žuvų ženklą. Nuo sekmadienio iki pat gegužės 2-osios noriai dalyvausite įvairiuose susibūrimuose, renginiuose, susitikimuose. Tai jums teiks džiaugsmą, įkvėps ir padrąsins pradėti naujus romantiškus santykius. Galbūt sutiksite su draugo pasiūlymu pasimatyti su žmogumi, kuris, jo ar jos manymu, labai jums tinka ir su kuriuo galėtumėte tapti darnia pora.  Gali būti ir taip: suvoksite, kad senam draugui ar bičiuliui jaučiate kai ką daugiau nei platoniškus jausmus.

Dvyniai. Galite sutikti ypatingą žmogų, su kuriuo jus sies vienodi tikslai ir ketinimai. Taigi galimybė patirti meilės nuotykį yra visai reali. Tačiau svarbu pernelyg neskubėti į lovą. Venera pasirūpins, kad įsimylėtumėte, tačiau Marsas, sekso reikalų valdovas, vis dar juda atgal jūsų astrologinio būsto Tikros Meilės sektoriumi. Galite sulaukti nesusipratimų intymiuose reikaluose, jeigu pernelyg skubinsite jais užsiimti naujai sutiktą asmenį. Šios srities reikalai sklandesni taps nuo gegužės 19-osios. Laukti verta.

Vėžys. Gautas karjeros pasiūlymas šią savaitę gali sukelti dramą namuose. Antradienį jūsų partneris, tikėtina, suabejos jūsų santykių ateitimi, kai taip aukojatės dėl darbo. Ar tai sąžininga iš jo pusės, spręsti jums. Iš tiesų šiuo metu laiko turėsite mažai, jį teks atsakingai ir skrupulingai dėlioti, kad užtektų ir darbui, ir mylimiems žmonėms. Kol kas šis skirtingų interesų ir poreikių derinimas bus sudėtingas, bet nieko nėra amžino. Ir tai praeis. 

REKLAMA

Liūtas. Jeigu šiuo metu esate skyrybų proceso viduryje, greičiausiai jūsų laukia painūs teisiniai reikalai. Įtampos netrūks. Jeigu teismo procesas ar derybos vyks trečiadienį ar ketvirtadienį, tomis dienomis galimi netikėtumai. Išlikite susikaupę, išlaikykite ramybę ir orumą. Atminkite, visada iš susidariusios situacijos yra daugiau nei vienas kelias. Laimei, savaitgalį Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Bendrų pajamų sektorių. Jūsų partneris ar naujas draugas gali gauti paaukštinimą ar sulaukti žinios apie pajamų didėjimą.

Mergelė. Jeigu šią savaitę seksą sumanysite panaudoti kaip ginklą, greičiausiai patys nuo jo ir nukentėsite. Artėjant savaitgaliui Saulės ir Plutono aspektas bus nepalankus, tai ypač veiks jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Tai reiškia, kad galite įsivelti į skausmingą dvikovą su mylimuoju. Užuot sprendę problemą, sumanysite pasirinkti pasyviai agresyvią taktiką (spengiančią tylą). Geriau to nedarykite. Nuo bet kokių drastiškų veiksmų susilaikykite, nes atmosfera jau ims keistis į gera nuo šeštadienio, tokia ji išliks iki pat gegužės 2 dienos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA