REKLAMA

Balandžio prognozė kinų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Balandį reikėtų atsisakyti savigailos ir išdidžiai parodyti, ką galite. Šio mėnesio valdovas Drakonas visiems kinų horoskopo ženklams suteiks palaikymą, sėkmės galimybę, jeigu šie stengsis panaudoti geriausius gebėjimus ir savybes.

Balandžio mėnuo tinkamas gerinti padėtį darbe ar siekti paaukštinimo. Tai darant svarbu likti kolegiškiems ir žaisti sąžiningai. Drakonui nepatinka tie, kurie ardo bendrumo jausmą, bendruomeniškumą. Tačiau jis taip pat nepripažįsta kompromisų. Tai gali nepatikti bendruomeniškam, į komandą orientuotam Arkliui, 2014 metų valdovui, nes sukelia konfliktus.

O štai asmeniniame gyvenime tikėkitės aistros ir nuotykių, nes Drakonas (balandžio mėnesio) ir Arklys (šių metų valdovas) juos labai mėgsta.

Žiurkė
Tikri žodžiai

REKLAMA

Kalbėjimas yra darbo dalis. Tai puikiai žino Žiurkė. Dabar jai tai daryti bus itin lengva, kaip ir laiku pasirodyti tinkamoje šviesoje. Svarbu: Žiurkė garsėja gebėjimu gana lanksčiai elgtis su tiesa. Balandį jai patartina kuo sąžiningiau ir atviriau bendrauti. Jei pagudrausite, pameluosite, vėliau už tai gausite per galvą, ir skaudžiai. Meilėje Žiurkė gali šiuo metu reikalauti daugiau asmeninės erdvės. Jai seksis susikalbėti su mylimuoju ar nauju susidomėjimo objektu.

Jautis
Drąsiau!

Vieniši Jaučiai dabar turi daug galimybių priešingos lyties atstovams padaryti neužmirštamą įspūdį. Vengdami nusivylimų ir nenorėdami suklaidinti kitų, geriau jau gerą įspūdį darykite remdamiesi tikrais, o ne išgalvotais faktais ar savybėmis. Darbe jiems reikėtų nustoti kuklintis ir aiškiai parodyti, koks didelis yra jų įnašas į bendrą sėkmę.

Tigras
Pasirodymas

Šį mėnesį nubus Tigro apetitas nuotykiams. Vienišiams dabar palanku išsisiausti. Mėnesio valdovas Drakonas tam sudarys palankias sąlygas, bet proto pamesti nereikėtų. Jeigu elgsitės kaip bepročiai, sulauksite ne palankumo, o būsite atstumti. Šiuo metu itin padidėjusį pasitikėjimą savimi darbe realizuokite pozityviai: paruoškite prezentaciją, naujo projekto, idėjos pristatymą. Jums seksis įtikinėti kitus.

Kiškis
Abejonės

Kai kurie Kiškiai nusikamuos nuo įvairiausių abejonių. Tačiau jiems reikia žinoti, kad dabar yra tinkamas laikas pasirodyti iš gerosios pusės, pataikyti į dešimtuką, taip sakant. O štai finansiniuose reikaluose būtinas atsargumas. Žvaigždės perspėja apie galimybę pereikvoti sąskaitą, išleisti daugiau, nei galite, todėl likite budrūs.

Drakonas
Spindėjimas vietoj blizgesio

Drakonai šiuo metu yra nusiteikę dideliems mostams ir gal net pernelyg dideliems lūkesčiams. Kita vertus, niekas geriau už juos nemoka pristatyti savęs ir savo darbų. Dabar svarbu savęs nepervertinti, nes tada atrodysite labai paviršutiniški, į jus aplinkiniai rimtai nežiūrės. Gerų rezultatų gali tikėtis tie, kurie stengiasi būti savimi, o ne padaryti stiprų įspūdį. Taip Drakonas pelno aplinkinių pasitikėjimą ir sukuria tvirtus ryšius su jį supančiais žmonėmis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA