REKLAMA

Amžiaus tarpsnio horoskopas

REKLAMA

Gal kada teko girdėti, kad žmogus per savo gyvenimą pereina per visus dvylika Zodiako ženklų. Tai yra tam tikras jo amžiaus tarpsnis atitinka konkretaus ženklo etapą.

Kas septynerius metus jis pereina vis į kitą Zodiaką, kaip ir į kitą stichiją (ženklai priskiriami Ugnies, Žemės, Oro ir Vandens stichijoms arba elementams). Taigi šiek tiek keičiasi ir žmogaus energijos kiekis, temperamentas.

Kodėl kaita vyksta kas septynerius metus? Energija teka per septynias čakras arba energinius centrus. Kiekvienas jų yra skirtingos spalvos ir jų poveikis žmogui taip pat skiriasi. Septyni, sakoma, yra Dievo skaičius. Numerologijoje šis yra mokslo, žinių skaitmuo, susijęs ir su tam tikra paslaptimi.

Žmogus yra būtybė, kurios beveik 80 procentų organizmo sudaro vanduo, kitaip tariant, įvairūs skysčiai. Štai kodėl jis taip reaguoja į Mėnulio poveikį. Jo kūnas kaip ir planetos vandenys kyla ir slūgsta sulig skirtinga šio dangaus kūno faze. Tiesa, kiekviena fazė trunka septynias dienas.

Kas septynerius metus keičiasi energinė žmogaus struktūra, supaprastintai ir vaizdžiai tuos pokyčius atspindi dvylika Zodiako ženklų.

REKLAMA

Avinas (0–7 metai). Nuo gimimo visi esame Avinukai. Dailučiai, minkštučiai, apvalučiai, kartais gebame parodyti ragučius, bet vis tiek mus visi myli, glosto, bučiuoja, myluoja. Vaikai iki septynerių yra Ugnies stichijos atstovai namuose, namų židinio ugnis, šiluma. Jie simbolizuoja Saulę. Ne be reikalo tėvai ir artimieji mažylius dažnai vadina saulutėmis. Šiame amžiaus tarpsnyje vaikai yra greiti, aktyvūs.

Тauras (7–14 metai). Švelnumo mažėja, aštrių kampų ar ragų  daugėja. Šiame amžiaus tarpsnyje vaikai jau patys, be tėvų pagalbos ir priežiūros veržiasi pažinti pasaulį. Vis dingsta iš akiračio, nepadeda bausmės ir grasinimai. Psichika dar lieka Aviniukų, o išvaizda jau kinta, panašėja į suaugusio žmogaus. Šio amžiaus vaikų protas nespėja taip sparčiai vystytis kaip jų fizinis kūnas.

Jie nori greičiau suaugti, bet ir baisu. Šiame amžiaus tarpsnyje jie siekia atrodyti dideli, bet dar nori, kad juos mylėtų taip besąlygiškai kaip mažus. Dabar jie tampa jautresni, pažeidžiamesni, prasideda pirmosios meilės, tragedijos ir pirmieji nusivylimai. Paprastai šiuo metu vaikų tėvams  ir savų problemų užtenka. Jei partnerius jie rinkosi, būdami 20–22 metų, keičiasi ir jų stichija, energinė pusiausvyra, gali apimti nepasitenkinimas, nes nebesutampa poreikiai, lūkesčiai. 

Paaugliukui Taurui tragedija, kai mato besipykstančius ar besiskiriančius tėvus. Jam taip pat savų problemų gana: jis nepasitiki savimi, jaučiasi negražus (keičiasi kūnas, esant bjauriojo ančiuko stadijai dar kankina ir spuogai, „neklauso“ plaukai). Šio amžiaus vaikai greičiau įsižeidžia, sudirgsta, supyksta, tada užsidaro savyje. Kai kurie, jautresnės psichikos, gali ir depresija susirgti. Iš pasimetimo, prasmės neturėjimo ar neieškojimo jie gali būti gana žiaurūs, agresyvūs. Taip paaugliai slepia baimę, bejėgiškumą, jautrumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.