REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 07–13 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia! 

Avinas. Šią savaitę jums bus lengva apginti save, savo poziciją, nuomonę. Jeigu dabar reikės su partneriu dėl ko nors aiškintis, ginčytis, galite būti tikri peštukai, elgtis egoistiškai, nepaisydami kito asmens nuomonės, poreikių. Nors ir būsite teisūs, taip galite įskaudinti artimą žmogų. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį daugiau laiko praleisite svajodami apie meilę, kokią norėtumėte patirti, ir visiškai ignoruosite žmogų, kuris yra priešais jus.

Tauras. Jeigu darbe jaučiate tarp jūsų ir kolegos tvyrančią seksualinę įtampą, šią savaitę nuspręsite: užtenka apsimetinėti, kad nieko nevyksta. Subtiliomis užuominomis mėginsite parodyti jam ar jai, kad laikas pasikalbėti. Dabar trokšite viską išsiaiškinti, ar išvis verta čia kankintis, džiūti, gal geriau pamiršti ir nesukti sau galvos? Panašu, kad antroji pusė apsimes, kad nesupranta, ko norite, ir vengs aiškintis. Užtat penktadienį išėję pasilinksminti su draugais galite susipažinti su įdomiu asmeniu ir gana romantiškai praleisti vakarą.

Dvyniai. Po pirmadienio būsite nusiteikę keisti kursą, sukti į viešumą, daugiau bendrauti. Dabar jums norėsis pasikalbėti su kolegomis, įdomiai praleisti vakarą su bendraminčiais. Įsipareigojusieji gali sulaukti partnerio pasipriešinimo ar nepritarimo tokiems pasižmonėjimo planams. Artimas žmogus gali net išsigąsti, jausti nerimą, manydamas, kad taip jo vengiate, galbūt mažiau mylite, praradote juo ar ja susidomėjimą. Galbūt partneris yra tiesiog pavydus, o gal vis dėlto jo ar jos žodžiuose yra tiesos?

Vėžys. Turintieji porą gali jausti įtampą namuose. Marsas, karo ir seksualinio potraukio planeta, juda atgal. Šis dangaus kūnas jaukia jūsų reikalus, susijusius su šeima ir namais. Gali būti, kad namuose kilusi sudėtinga situacija arba artimo giminaičio problema kelia įtampą. Tai atsiliepia artumui su partneriu, nuo to kenčia jūsų seksualinis gyvenimas. Galite jaustis tokie išsekę, kad net nenorėsite mylėtis. Kad ir kaip būtų, penktadienį ir vieniši, ir įsipareigoję Vėžiai turi galimybę smagiai, o gal net romantiškai praleisti vakarą.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę netilpsite savame kailyje, lauksite su partneriu suplanuotos išvykos. Romantiškas savaitgalis ar kelionė, kurioje laiką leisite dviese, jūsų manymu, teigiamai paveiks  santykius. Deja, šiuo metu kelionėse laukia netikėti siurprizai, nesusipratimai, kurie gali sugadinti nuotaiką. Arba galite susiginčyti dėl elementarių smulkmenų, kur pietauti ar ką pirmiausia nuveikti. Nepradėkite dvikovos dėl smulkmenų, prisiminkite, kad dabar svarbiausia gerai kartu leisti laiką. Penktadienis bus geras, su erotikos prieskoniu tiek turintiems porą, tiek vienišiems.

Mergelė. Šią savaitę jums bus lengva kalbėti apie intymius dalykus. Tai tęsis iki pat balandžio 23 dienos. Išnaudokite šį laikotarpį, inicijuokite pokalbius su partneriu, kad būtų kuo mažiau nusivylimų ir kuo daugiau pasitenkinimo. Galbūt net pavyks išsiaiškinti, kas jums trukdo su partneriu užmegzti atvirą, tikrą, nuoširdų ryšį. Penktadienį Venera ir Neptūnas bus jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriuje, taigi tikėkitės su mylimuoju ar jums patinkančiu asmeniu pajusti gilesnį ryšį, artumą, gal net atrasti sielos dvynį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA