REKLAMA

Apsipirkimas pagal Zodiaką

REKLAMA

Bėgate į išpardavimus it galvą pametusi? Tuomet jūs – ne tik tikra moteris, bet, matyt, dar ir gimusi po Mergelės žvaigždynu.

O jei nulėkusi ten supratote, kad piniginę palikote namuose, tikriausiai, esate Vandenė.

Skirtingų Zodiako ženklų moterys skirtingai elgiasi ir parduotuvėje.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia! 

Avinas

REKLAMA

Po šiuo ženklu gimusiai moteriai žodis „išpardavimas“ tuoj pat primena, kad būtent šito jai labai reikia. Nesvarbu, kad ji nė nesiruošė užsukti į parduotuvę. Užsukusi ten, „avytė“ ilgai stypsos prie prekystalio, negalės išsirinkti, kas jai tinka, o kas ne, ir niekaip nenorės klausyti pardavėjų patarimų. O jei galų gale jos akis užklius už kokio nors daikto, ji įsigys tai be matavimosi, arba jei jau pasimatuos, tai su nauju daiktu ir išžingsniuos namo, naujame maišelyje siūbuodama senus. Grįžusi namo, ilgai apžiūrinės ir vis klaus savęs: „Ar tikrai neradai ko nors geresnio?“

Patarimas: neskubėkite pirkti, geriau apžiūrėkite asortimentą keliose parduotuvėse. Tuomet neteks nusivilti pirmoje pasitaikiusioje parduotuvėje įsigyta nukainota preke.

Jautis

Šio ženklo atstovėms eiti į parduotuves – tikras ritualas. Todėl vyrus, mirštančius nuo ilgų pasivaikščiojimų po parduotuves, geriau palikti namie. Rinkdamasi kokį daiktą, Jautukė ilgai kabinėsis prie kokybės, spalvos ir gamintojo, tuo erzindama aplinkinius. O jei jau ką išsirinks, tai įsigys iš kartu du vienetus. Vis dėlto, iškaba „Išpardavimas!“ šio ženklo moterų neveikia – jau geriau ji pralauks grūstį ir grįš čia kitą dieną.

Patarimas: nepamirškite, kad be teiginių „patogu“ ir „man patinka“ yra dar „mada“, todėl bent retkarčiais pasidomėkite mados naujienomis.

Dvyniai

Dvynukės tiesiog alpsta prie laikraščių ir žurnalų lentynų ir gana dažnai už juos palieka nemenką sumą. Ir alpsta jos ten nepadoriai ilgai – niekaip neišsirenka, kas joms patinka. Galų gale nusipirkusios toną sveriančios „makulatūros“, Dvynės dalies žurnalų gali net neatsiversti ir tiesiog nugrūsti juos į patį tolimiausią kampą.

Patarimas: neišlaidaukite. Eikite į parduotuvę tada, kai jau tikrai žinosite, ką norite skaityti.

Vėžys

Vėžiukės po parduotuves gali bastytis visą dieną. Štai kas iš tikrųjų svaigsta prekybos centruose! Galų gale prisipirkusi to, ko reikia nereikia, ir apsikrovusi dešimtimis maišų, ji nepamirš ir dvasinio peno: įsigys knygą, dailią staltiesę ar žaisliuką katei. Tiesa, vėliau paaiškės, kad to nereikėjo, bet juk tai – tokia smulkmena.

Patarimas: vaikštinėdama po prekybos centrą, nepamirškite žvilgterėti į laikrodį, nes galite likti užrakinta parduotuvėje visai nakčiai.

Liūtas

Šio ženklo atstovės vertina prabangias madingas parduotuvėles. Liūtės iki parduotuvės darbo pabaigos gali ginčytis su pardavėjomis ir reikalauti pakviesti generalinį direktorių tam, kad šis atsiprašytų už darbuotojų žioplumą pasiūlius pasimatuoti brokuotą prekę. Tik po galybės atsiprašymų Liūtė pergalingai išeis pro duris. Dažniausiai šio Zodiako ženklo atstoves galima sutikti juvelyrinių dirbinių krautuvėlėse, kur jos eilinį kartą matuosis prabangų žiedą ar apyrankę. Suprantama, kad pigi bižuterija Liūčių netenkina, joms reikia tik „rimtų“ akmenų ir tauriųjų metalų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA