REKLAMA

Skaičiai leis surasti tinkamiausią porą

REKLAMA

Ar numerologija gali padėti rasti jums porą? Na, ieškoti turėsite patys, bet čia galite pasitikrinti, kaip derate tarpusavyje. Įdomu tai, kad šiame tekste rasite ir skaitmenų suderinamumą su Zodiako ženklais. Kai kam šis paaiškinimas greičiausiai bus suprantamesnis.

Skaičiavimas

Jums reikia sudėti gimimo mėnesio ir dienos skaičius. Tarkime, žmogus gimė birželio 5 dieną: 06 05=0+6+0+5=11 (1+1=2).

Priminimas: numerologijoje būtina sumuoti iki vienaženklio skaičiaus nuo 1 iki 9. Taip pat reikšmingi dviženkliai skaičiai yra 11 ir 22. Šioje apžvalgoje galite pasižiūrėti šių dviejų ypatingų skaitmenų ir sudėjus iki vienaženklio, ir palikus dviženklį reikšmes.

Kantriausiems! Jeigu norite dar tiksliau išnagrinėti, ar jums žmogus tinka į porą, turite suskaičiuoti ir kitus reikšmingus jo skaitmenis. Numerologijoje taip pat svarbūs šie asmenį veikiantys skaitmenys, pavyzdžiui, Gyvenimo skaičius (gaunamas sudėjus visus gimimo datos skaičius, tarkime, 1951 06 05=1+9+5+1+0+6+0+5=27; 2+7=9. Šiuo atveju žmogui reikšmingas skaičius yra devynetas.).

REKLAMA

Taip pat – nuo gimimo suteiktas vardas ir pavardės skaitmuo. Kai suaugusieji keičia vardą, jo poveikis nėra toks stiprus kaip prigimtinio vardo. Iš žemiau pateiktos lentelės galite sudėti vardo ir pavardės skaitmenis ir sumuoti juos iki vienaženklio.

Pavyzdžiui, Kristinas Kristinaitis: 2+9+9+1+2+9+5+1+1 ir 2+9+9+1+2+9+5+1+9+2+9+1; sudėjus vardo (39) ir pavardės (59) skaičius gauname 98; sumuojame iki vienaženklio skaičiaus 9+8=17=1+7=8. Gautas skaitmuo – aštuoni.

LENTELĖ

1 – A, Ą, J, S, Š.
2 – B, K, T.
3 – C, Č, L, U, Ų, Ū.
4 – D, M, V.
5 – E, Ę, Ė, N.
6 – F, O.
7 – G, P, Y.
8 – H, Z, Ž.
9 – I, Į, R.

Skaitmuo 1

Šio skaitmens valdoma asmenybė yra kūrybinga, originali. Vienetas yra veiklaus ir netgi agresyvaus meilužio skaitmuo. Jam meilė – svarbesnė už maistą bei orą ir yra ne prabanga, o būtinybė. Be meilės jam gyvenimas yra beprasmis. Vieneto meilės upėje yra povandeninių akmenų. Tarkime, jis gali būti gana egoistiškas partneris, nes, jo manymu, Saulė juk sukasi aplink jį.

Dažniausiai šį skaitmenį turintys asmenys yra puikūs meilužiai, bet seksu jie, pirmiausia, užsiima todėl, kad patys patirtų malonumą, patenkintų savo poreikius. Tačiau tie Vienetai, kurie iš prigimties yra dosnūs ir savarankiški arba šias savybes išsiugdė, moka duoti, ne tik imti iš partnerio.

Nepriklausomi, kritiško, originalaus mąstymo Vienetukai ir meilės reikaluose gali būti reformatoriai, eksperimentatoriai. Jeigu jūsų mylimas žmogus yra valdomas skaičiaus 1, turite apsiprasti, kad permainos bus jūsų kasdienybė. Pokyčių jam reikia kaip oro.

Vienetui tinka žmonės, gimę po Liūto ir Vandenio ženklu. Neblogai į porą tinka Svarstyklės, Dvyniai, Avinas, Šaulys. Užtat Skorpiono ar Tauro ženklo atstovai, kuriems svarbi ištikimybė, turėtų saugotis Vienetų. Šiems juk svarbios permainos, kaita, o tai gali atsiliepti ir, pavyzdžiui, kaitaliojant partnerius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA