REKLAMA

Batų horoskopas

REKLAMA

Na ką tie astrologai gali pasakyti apie batus?! Astrologei moteriai, kaip ir bet kuriai kitai dailiosios lyties atstovei, ši tema yra artima. Žinoma, nesitikėkite rimtos analizės, greičiau jau – linksmos ir nuotaikingos apžvalgos apie dvylikos Zodiako atstovių santykį su svarbiu garderobo akcentu. Ką čia akcentu, asmeninio stiliaus epicentru!

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia! 

Avinas. Šio ženklo atstovė, užimanti vadovės pozicijas ar ne, dažniausiai atrodo kaip supermoteris. Ji yra sportiška, energinga, aktyvi. Ji lekia per gyvenimą, veržiasi pirmyn. Jeigu leidžia Avino ženklo moters statusas, ji greičiausiai avi balerinas ar net sportinius batelius. Batai turi būti patogūs ir patvarūs. Vasarą jos mėgsta patogias basutes, ypač – gladiatorių stiliaus. Gal todėl, kad iš prigimties yra kovotojos (nors išoriškai gali taip ir neatrodyti).

Žinoma, kai proga reikalauja, Avino ženklo atstovė įšoks į aukštakulnius, greičiausiai lakinius raudonos ar burgundiško vyno atspalvių batelius. Kaip ten sakoma? Kiekviena moteris privalo turėti bent vieną raudonų batelių porą. O kaip be to išsivers raudonosios planetos Marso, dar atsakingo ir už seksualinį potraukį ir aistrą, valdomo Zodiako atstovės? Seksualūs bateliai joms yra privalomi, bet jie dar turi būti patogūs.

Tauras. Natūrali, pastovi, tikra… Štai taip apibūdinama pirmojo Žemės ženklo Zodiake atstovė. Jai retai rūpi, ar atitinka madą, ypač ji niekina ir ignoruoja vadinamą greitąją madą ir jos beprotiškai fantastišku greičiu besikeičiančias tendencijas. Pirmiausia, Tauro ženklo moteriai rūpi, ar avalynė yra kokybiška ir patogi. Kuo geresnė, vertingesnė medžiaga, tuo didės jos susidomėjimas apžiūrimu batelių modeliu.

REKLAMA

Dažniausiai Tauro ženklo moteris renkasi natūralios odos avalynę. Nors ji vertina saugumą, nebūtinai ieško praktiškų ir „saugių“, tamsių, mūsų geografinėse platumose pamėgtų spalvų. Smėlio, konjako, tamsiai ruda, žalia, pilka ar mėlyna – visiškai natūraliai įsilieja į Tauro Zodiako atstovės garderobą. Jai labai svarbu, kad ir spalviškai, ir stilistiškai visa apranga, avalynė ir aksesuarai sudarytų visumą, derėtų tarpusavyje. Nors labai vertina kokybę, pirkdama batus Tauro ženklo moteris sugeba išlaikyti sveiką protą ir dėl vienos poros viso atlyginimo (ar bent neadekvačiai didelės jo dalies) batų parduotuvėje nepaliks.

Dvyniai. Dvynių ženklo moters batų dėžė ar netgi atskira jiems skirta spinta greičiausiai yra didžiausia tarp visų Zodiako ženklų atstovių. Skirtingi modeliai, spalvos, medžiagos, detalės, įvairiausių dydžių pakulnės… Jos batų lentynoje greičiausiai yra avalynės visiems gyvenimo atvejams.

Tačiau judrioji Dvynė dažniausiai renkasi patogią, net ir aukšta pakulne, avalynę. Jai patinka spalvos, nes jos pakelia arba atspindi jos nuotaiką. Jai patinka linksmos, spindinčios detalės (tai yra Zodiako šarkos, kurioms džiaugsmą teikia maži dalykai), bet blizgus užsegimas ar juostelė gali atrodyti visai skoningai. O, be to, dar ir džiuginti. Vasarą keliautojos Dvynės batų lentynoje būtinai turi būti įsispiriamų ryškiaspalvių šlepečių ar basučių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA