REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 14–20 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jūsų asmeninį gyvenimą gali gerokai supurtyti šį antradienį vykstantis Mėnulio užtemimas. Kodėl? Nes jis ypač „užtemdys“ jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Kai kuriems, jei santykiai buvo įtempti ar nebesiklostė, teks priimti galutinį sprendimą ar išgirsti partnerio nuosprendį dėl tolimesnės bendros ateities (ar, tiksliau, jos nebuvimo). Jeigu jaučiate, kad ryšys jau yra seniai miręs, užtemimas tik paskatins tai pripažinti ir atitinkamai veikti. Kitiems ši savaitė gali būti ne tokia dramatiška, bet tiesiog partneris paprašys pagalbos, kad padėtume išspręsti jam svarbų reikalą. Jums prireiks suremti pečius, kad sėkmingai tai atliktumėte.

Tauras. Šią savaitę Zodiako ženklams nekaip seksis romantiškuose reikaluose, tačiau Tauras bus vienas iš laimingųjų. Šį ženklą astronominiai ir astrologiniai reiškiniai taip stipriai (ir neigiamai) neveiks kaip kitų. Ketvirtadienį Tauro ženklo valdovė Venera sudarys palankią jungtį su Jupiteriu ir skatins bendrauti. Eikite į susitikimus, renginius, dalyvaukite diskusijose, tiesiog bendraukite, būkite viešumoje.
Dabar didžiausia tikimybė vienišiams sutikti ypatingą žmogų, kai būsite apsupti kolegų, bendraminčių, draugų. Greičiausiai iškart abu pajausite vienas kitam simpatiją ir nedviprasmiškai tai parodysite, tiksliau, atsitrauksite nuo kitų ir pasinersite į pokalbį su pačiu įdomiausiu (šiuo metu, o gal ir visada?) žmogumi. Penktadienį gali paaiškėti, kad meilė nugali viską. Tik patys tuo tikėkite.

Dvyniai. Mėnulio užtemimas, kuris vyks antradienio rytą, temdys jūsų astrologinio būsto Romantinių santykių sektorių. Tai pablogins pašlijusius meilės reikalus. Bus ir kitų dangaus skliaute vykstančių reiškinių, nepalankių Dvyniams. Kai kuriems šio Oro ženklo atstovams gali atrodyti, kad tarp jų ir partnerio atsirado praraja: nebesusikalbate, niekas jūsų nebejungia. Jeigu pripažinsite, kad esate nelaimingi šioje poroje, galbūt nuspręsite skirtis. Užtemimai nesukelia nelaimių ar problemų, jie tik paaštrina jau esančias problemas, skaudulius. Kai kuriems Dvyniams tiesiog reikės su partneriu aptarti dalykus, kurie trukdo sklandžiai bendrauti, kurti darnų ryšį, bet nebus jokios kalbos apie skyrybas. Kai žinote, kad turite problemą, kažkaip kartu surasite būdų ją spręsti.

Vėžys. Įsipareigojusieji gali įsitraukti į ginčą su partneriu apie tam tikrą su namais susijusį klausimą. Dėl to tvyranti įtampa gali būti kliūtimi suartėti intymiai ar išvis siekti intymumo. Galbūt kažkuriam jūsų poroje tenka per daug atsakomybės, pareigų, dėl to ir kilo įtampa. Kalbėkitės, gesinkite šiuos „gaisrus“, kol jie neapėmė viso namo.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę su mylimuoju ar jums svarbiu asmeniu bus sunku susikalbėti arba bendravimo rezultatai bus visiškai ne tokie, kokių tikėjotės. Dabar pasistenkite nenagrinėti jokių svarbių, esminių poros klausimų. Netinkamas laikas, galite adatos vežimą priskaldyti. Gera žinia: vienas iš jūsų poros gali gauti žinią dėl pajamų padidėjimo, laimėjimo ar paveldėjimo. Žodžiu, su finansais viskas turėtų būti gerai, o tai pakels nuotaiką abiem.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.