REKLAMA

Atostogų sezonas atidarytas! Patarimai 12 ženklų

REKLAMA

Gegužės ir rugpjūčio mėnesiais daugiausia mūsų tautiečių išsiruošia atostogauti. Kokias keliones rinktis, kurias šalis aplankyti? Astrologų patarimai dvylikos ženklų atstovams, šįkart sugrupuotiems į keturias stichijas – Ugnies, Žemės, Oro ir Vandens.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

UGNIES ŽENKLAMS

Avinui

Ideali atostogų kryptis: Kuba ir Antilų salos.
Geriausi kompanionai: Svarstyklės ir Vėžys.

REKLAMA

Šis laikotarpi ypač sėkmingas darbui. Tačiau turėtumėte atrasti šiek tiek laiko ir poilsiui. Tie, kurie ieško sielos draugo, geriausias tam metas bus gegužis. Sveikata: stabili.

Liūtui

Ideali atostogų kryptis: Moterų sala (Ispanija), Meksika, Čilė.
Geriausi kompanionai: Skorpionas ir Svarstyklės.

Šiuo laikotarpiu į jūsų jausmus bus atliepta, jūsų norai ir poreikiai patenkinti. Jeigu esate vieniši, mėgausitės laisve, flirtu ir nuotykiais, kurie dabar teiks ypač daug džiaugsmo. Darbe bus sėkmingas balandis, taigi po jo jausitės nusipelnę atostogų. Sveikata: puiki.

Šauliu

Ideali atostogų kryptis: Maču Pikču ir Kuskas (Peru).
Geriausi kompanionai: Ožiaragis ir Dvyniai.

Šiuo atostogoms tinkamu metu jausitės išradingi, kūrybingi, kupini entuziazmo darbe kalnus nuversti. Sugebėsite aplink save suburti komandą ar atrasti pagalbininkų, kurie jums padės siekti tikslų. O kai kalnus pavartysite, galėsite ir atostogauti. Jeigu esate įsipareigoję, jūsų poroje įsivyraus taika ir harmonija. Vienišiams garantuojamos naujos pažintys ir nauji jausmai. Sveikata: puiki.

ŽEMĖS ŽENKLAMS

Taurui

Ideali atostogų kryptis: Ispanija ir Portugalija.
Geriausi kompanionai: Svarstyklės ir Ožiaragis.

Šio laikotarpio pabaiga bus ypač laiminga Taurams. Ši laimė bus susijusi su draugyste, naujomis pažintimis, bet ir su darbo aplinka. Meilės reikaluose seksis bendrauti, susikalbėti, atrasti harmoniją. Sveikata: gana gera.

Mergelei

Ideali atostogų kryptis: Gvatemala ir Panama.
Geriausi kompanionai: Avinas ir Skorpionas.

Šiuo laikotarpiu jausite energijos, naujų jėgų ir idėjų antplūdį, būsite gerai nusiteikę. Tai ypač pravers darbe, bet ne ką mažiau bus naudinga ir atostogaujant. Meilės reikaluose tie, kurie yra įsipareigoję ir išgyvena sunkų laikotarpį, greičiausiai atras tinkamą sprendimą. Vienišiams – pakilimo laikas. Sveikata: puiki.

Ožiaragiui

Ideali atostogų kryptis: Čilės Patagonija.
Geriausi kompanionai: Tauras ir Vėžys.

Šiltojo sezono pradžioje galite jaustis kiek išvargę, norėsite pabūti ramiai, pamiegoti. Tačiau jau gegužį atsigausite, jausitės energingi darbe. Atsiras noro ir į kelionę leistis. Jausmų srityje įsipareigojusieji santykius sutvirtins, vienišiams palanku ieškoti naujo dėmesio objekto. Sveikata: gera.

ORO ŽENKLAMS

Dvyniams

Ideali atostogų kryptis: Madridas  ir Londonas.
Geriausi kompanionai: Liūtas ir Vandenis.

Šiltuoju metų laiku atsigausite, turėsite daugiau energijos, norėsite daugiau bendrauti. Pagerės santykiai su artimaisiais, draugais ir kolegomis. Būsite neįprastai diplomatiški, charizmatiški, draugiški. Tokia nuostata bus naudinga tiek vienišiems, tiek jau turintiems porą. Sveikata: gera.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA