REKLAMA

Sveikatos stiprinimas pagal Zodiaką

REKLAMA

Pavasarį net sveikiausieji pritrūksta jėgų. Žiema išvargina, išnaudoja visus mūsų energijos, vitaminų ir geros nuotaikos išteklius.

Saulė dar tik ima šildyti ir vilioti į lauką, dar tik pradedame atstatyti jėgas. O ką pataria astrologai, kaip kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų save pastiprinti?

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas

Kai esate puikios formos, nuo to geriau ir jums, ir aplinkiniams. Sugebate kitus įkvėpti, išjudinti. Tik turėtumėte atrasti atsipalaidavimo būdų, kurie nuramina, o ne dar labiau energizuoja kaip aktyvus sportas (pamėginkite meditaciją, taiči ar jogą). Avino ženklo atstovams dar patartina pasidomėti refleksologija (terapija, kai masažauojami energingi taškai pėdose). Nors nuolatinis lėkimas jums patinka, suraskite laiko nusiraminti, išgerti žolelių, tarkime, ramunėlių, arbatos. Geriausiai šiemet Avino ženklo atstovai jausis liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

REKLAMA

Tauras

Gera fizinė sveikata leidžia jaustis visaverčiu žmogumi. Tai galioja visiems, ne tik gimusiems po Tauro Zodiaku. Tačiau ši nuostata turėtų tapti Tauro prioritetu. Šiam ženklui reikėtų mokytis sustoti, pasidžiaugti šia akimirka, o ne ardytis, kol nukris. Pasėdėkite parke, prie upės, pasigrožėkite sakuromis ar žydru dangumi. Tiesiog sustokite. Taurams būtina ypač atidžiai stebėti mitybą. Jeigu žinote, kad saldumynai arba ypač kaloringi patiekalai jums sveikatos neprideda, turėkite valios jų atsisakyti. Ir būtinai judėkite gryname ore. Jeigu užsiėmimas jums patiks, užsispirsite ir reguliariai juo užsiimsite, juk esate valingas Zodiakas. Geriausiai Tauro ženklo atstovai jausis spalį ir gruodį.

Dvyniai
Jeigu sugebate protą ir kūną išlaikyti pusiausvyroje, tada gyvenimas tampa nuostabiai gražus. Judriesiems Dvyniams svarbu nepamiršti, kad energijos ištekliai turi būti atstatomi. Atraskite sau tinkamą užsiėmimą, pabūkite gryname ore. Juk esate Oro ženklas! Riedučiai, dviračiai, bėgimas ar tiesiog darbas sode – tiks viskas, kas priverčia judėti ir suteikia džiaugsmo. Taip pat galite apsieiti be alkoholio, gerkite šviežiai spaustas sultis ir žolelių arbatas. Geriausiai Dvyniai jausis gegužį. Nors apskritai jie išlaikys harmoniją su pasauliu visus metus.

Vėžys

Atrasti pusiausvyrą savyje, o vėliau aplinkoje – pati svarbiausia jūsų užduotis. Jeigu esate išvargę, pasimetę, pabirę, apie kokį gyvenimo džiaugsmą galima kalbėti? Niekas jūsų nepradžiugins. Jeigu tenka daug bendrauti, dirbti, atraskite laiko „atsijungti“, pabūti vienumoje (ar dviese),  be interneto, socialinių tinklų ir mobiliojo telefono. Atrodo, smulkmenos, bet pamatysite, kiek jėgų jos suryja. Lauke dar nepasimaudysite, bet apsilankymas baseine, vandens terapija jums taip pat naudinga. Būtinai ją išnaudokite šiltuoju metų laiku! Masažas irgi nepamaišys, padės atsipalaiduoti ir atstatyti energijos pusiausvyrą. Pakankamai gerai Vėžiukai jausis visus metus, bet geriausiai – rugpjūtį.

Liūtas

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA