REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 21–27 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šiomis dienomis meilės reikalai klostysis sunkokai. Dabar greičiausiai esate apsisprendimų procese: dėl ko verta kovoti gyvenime, o dėl ko nebe? Santykiuose greičiausiai norėsite iškelti baltą vėliavą, jeigu to dar nepadarėte. Jeigu pasiduosite ir nuspręsite, kas būna – tebūnie, dėl to galbūt liūdėsite. Toks požiūris jums nebūdingas, bet gali būti naudingas. Dažniausiai mėgstate patys griebti jautį už ragų, eiti prie reikalo esmės, bet ne visada santykiuose tai pasiteisina. Čia reikia dviejų žmonių noro veikti. Dabar jums naudingiau tiesiog pralaukti sunkų laikotarpį, nei eiti į frontą.

Tauras. Meilės dievai jums, vieniši Taurai, nusiteikę palankiai. Palankiau nei visiems kitiems Zodiako ženklams. Tai vis dėl meilės planetos Veneros, kurios padėtis su stabiliuoju Saturnu bus itin gera. Turinčiųjų porą Taurų gyvenime ryšys sustiprės. Jeigu galvojate įsipareigoti, dabar palankus laikas ištarti TAIP, ypač tam tinka penktadienis. Be to, sulauksite partnerio palaikymo, kuris skatins realizuoti savo svajonę.

Dvyniai. Šią savaitę jau norsite pasiduoti. Ramiai, Dvyniai, jau netrukus širdies reikalai ims tvarkytis. Bet dar šį antradienį laukia įtampa meilės reikaluose. Jeigu neseniai išsiskyrėte, nepavyks gražiai nutraukti likusių saitų. Gali kilti ginčas su buvusiuoju, jeigu gyvenote kartu, –  vyks nelabai orios daiktų, turtų dalybos. Šis procesas bus itin nemalonus, jeigu abu nebūsite nusiteikę geranoriškai.

Vėžys. Jeigu esate vieniši ar neseniai pradėjote draugauti, ši savaitė jums gali būti labai romantiška. Nors šiaip galite jausti įtampą ir išgyventi kažkokius sunkumus, naujasis partneris bus jūsų šviesa tunelio gale. Jis ar ji palaikys, pralinksmins. Gal net padarysite išvadą, kad šie santykiai turi užtaiso, turi potencijos tapti ilgalaikiais. Jei esate įsipareigoję, tam tikri namų reikalai dar vis gali trikdyti romantišką atmosferą. Jie turėtų išsispręsti iki kitos savaitės.

REKLAMA

Liūtas. Įsipareigojusieji gali sulaukti partnerio paramos, sprendžiant tam tikrą finansinį reikalą. Galbūt jūsų artimieji ar draugai turi rimtų piniginių bėdų, o jūsų mylimasis ar abu kartu nutarsite jiems padėti. Jus taip sužavės partnerio gerumas ir dosnumas, kad jausitės kaip iš naujo jį ar ją įsimylėję. Jeigu turite porą ir šią savaitę nutarsite įsigyti nekilnojamojo turto, žinokite, kad dabar tam palankus metas.

Mergelė. Greičiausiai jūsų, priešingai nei Zodiako kolegų, reikalai klostysis gana palankiai. Jeigu turite partnerį, iš jo sulauksite didelės paramos ir palaikymo. Penktadienį Venera susitiks su Saturnu jūsų astrologinio būsto Komunikacijos sektoriuje. Jūsų laukia pokalbis su mylimuoju apie santykių ateitį, o galbūt priimsite sprendimą, kuris turės įtakos jūsų ateičiai.

Svarstyklės. Greičiausiai šis mėnuo jums yra sudėtingas. Tiek meilės, tiek darbo reikaluose. Šią savaitę atrodys, kad labiau situacija užkaisti negali, bet įkais. Ypač jei esate vedę ar gyvenate kartu. Savaitės pradžioje laukite netikėto meilės ar šeimos reikalų posūkio. Dabartiniai įvykiai vargu ar jus įkvėps, bet turėkite vilties. Viskas susitvarkys.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA