REKLAMA

Zodiako ženklai ir jų automobiliai

REKLAMA

Šeiminės, dvivietės, didelės, mažos, stilingos, praktiškos, prabangios, antikvarinės… Tokia automobilių įvairovė, o kas lemia mūsų pasirinkimą, kai ieškome sau tinkamiausio? 

Žodį taria ir astrologai, kokia transporto priemonė kuriam ženklui labiausiai suvirpina širdį?

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas
Gatvės kovotojas

Dažniausiai šio ženklo atstovas lekia pirmyn, nesidairydamas į šalis. Tas, kuris skuba, yra teisus. Tokios nuostatos laikosi Avino Zodiako atstovas.

REKLAMA

Automobiliai: „Porsche Cayman“, „Ferrari FF“, „Jeep Wrangler“.
Spalva: ryškiai raudona.

Tauras
Praktiškas sedanas

Tauras vairuoja saugiai, ramiai, nesukelia pavojaus aplinkiniams ir bendrakeleiviams. Jam nebūtinas pats greičiausiais pasaulyje „mašiniukas“, tačiau privalomos savybės – patogumas, manevringumas, saugumas.

Automobiliai: „Porsche Panamera“, „VW Passat“, „Opel Omega“, „Audi A6“.
Spalva: tamsiai ruda.

Dvyniai
Greitučiai linksmučiai

Spalvingi automobiliai, atverčiamu stogu, nedideli, lengvai pastatomi judriose gatvėse. Dažnai tokius reikalavimus savo keturračiui kelia Dvyniai.

Automobiliai: „Ford Fiesta“, „Fiat Punto“, „Toyota IQ“.
Spalva: ryškiai geltona.

Vėžys
Šeimos namai ant ratų

Šeimyniškiausiu tarp dvylikos Zodiako ženklų laikomas Vėžys paprastai, jeigu turi vaikų, siekia įsigyti automobilį su kuo daugiau sėdimų vietų. Jis nebūtinai turi būti didelis, grėsmingas, galingas, bet jame turi tilpti tikrai daugiau nei du keleiviai.

Automobiliai: „Renault Clio“, „Hyundai Travel“, „Daihatsu Cuore“.
Spalva: sidabrinė, mėlyna.

Liūtas
Motorizuota prabanga 

Karietą karaliui! Jau net nebandykite karalienės įsodinti į kokią mažą „kuprinę“, nedidelį ir neišvaizdų automobilį. Liūtė nuo tokio gerbėjo tikrai bėgs neatsisukdama. Prašmatnus, solidus, gatve oriai slystantis ir aplinkinių dėmesį patraukiantis automobilis. Štai toks tinka Liūtui, Zodiako karaliui.

Automobilis: „Jaguar XJ“, „Daimler Maybach“, „Chrysler 300C“.
Spalva: auksinė, juoda.

Mergelė
Nekristi į akis

Tokį įvaizdį renkasi santūrioji Mergelė. Vidutinės klasės, ne vargšiukai kretantys senukai, bet ir ne pernelyg prabangūs automobiliai. Patvarumas, elegantiškumas ir atidumas detalėms, šito Mergelė tikrai nepraleis pro akis. Nors dažnai šis Zodiakas kitų neieško, jis turi vieną gamintoją, kuriam yra ištikimas, ir kuriuo šventai pasitiki.

Automobiliai: „Dacia Sandero“, „Renault Kangoo“, „Honda CR V“.
Spalva: smėlio.

Svarstyklės
Su „cinkeliu“

Šio Zodiako atstovams reikia elegantiškos transporto priemonės, tačiau ji turi būti greita. Netgi ramiosios Svarstyklės (galite nustebti, atsisėdę šalia jų vairuojančių) mėgsta palakstyti.

Automobiliai: „Citroën C4 Picasso“, „Skoda Superb“, „Audi R8“.
Spalva: pastelinė žydra.

Skorpionas
Pulsuojantis žvėris

Jeigu pamatysite „tiuninguotą“ automobilį, greičiausiai tokiems neatsispirs Skorpionai. Kad ir kokią transporto priemonę šis Zodiakas rinktųsi, ji bus kažkuo grėsminga. Na, o kine geriausiai Skorpiono automobilį suvaidintų Q. Tarantino mirtį nešantis „Death proof“.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.