REKLAMA

Zodiako ženklai ir jų automobiliai

REKLAMA

Automobiliai: „Toyota RAV4“, „Hummer H2“, „Mitsubishi Outlander“.
Spalva: juodžiausia iš juodžiausių.

Šaulys
Visu greičiu pirmyn!

Per greitas, per galingas. Šauliams tokių nebūna. Jie yra Zodiako nutrūktgalviai, tačiau miesto gatvėse proto jie nepraranda. Šauliams automobilis reikalingas ir ilgoms kelionėms. Toks turi būti patikimas ir talpus.

Automobiliai:  „Cadillac CDS V Coupe“, „Chevrolet Impala“, „Range Rover Discovery“.
Spalva: oranžinė.

Ožiaragis
Laiko patikrinti

REKLAMA

Šiam Zodiakui ypač patinka antikvariniai arba senas tradicijas puoselėjančių gamintojų automobiliai. Kai vairuoja tokį, Ožiaragis nesigaili nė vieno sunkiai uždirbto cento, kurį išleido tokiam nuostabiam technikos kūriniui. Trečiam Žemės stichijos ženklui Zodiake automobilis yra statuso simbolis, bet nepamiršta ir praktiškumo.

Automobiliai: „Volvo V70“, „Austin Healy“, „Subaru Forester“.
Spalva: tamsiai pilka.

Vandenis
Jokių ribų!

Šis Zodiako ženklas labiausiai iš visų mėgsta kabrioletus. Jie suteikia Vandeniams tokį saldų laisvės pojūtį. Jeigu kas užsirašo į ekstremalaus vairavimo kursus ir mėgsta pasivažinėti žiemą ant ledo, greičiausiai jis yra Vandenis. Bent jau šių nutrūktgalvių būryje tokių turėtų būti ne vienas. Negi imsi ir vairuosi normaliai? Ne, neįdomu.

Automobiliai: „Mini Cooper Cabrio“, „Alpha Romeo Spider“, „Lexus Hybrid CT“.
Spalva: šalta, metalinė mėlyna.

Žuvys
Aplinkai draugiški

Žuvims svarbu, kad automobilis tausotų aplinką, naudotų mažai kuro. Rūpestingasis Zodiako humanistas išgyvena ne tik dėl dvikojų planetos gyventojų, bet ir dėl visų gyvių ir pačios planetos. Dažnai Žuvys gali rinktis nostalgiškus, žavius automobilius kaip „vabaliukai“.

Automobiliai: „Volkswagen“ vabaliukas, „Peugeot iOn“, „Renault R4“.
Spalva: vandens žalia.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.