REKLAMA

Erotinis kūno žvaigždėlapis

REKLAMA

Pagal astrologus, žvaigždynai išsidėlioję ne tik dangaus skliaute. Zodiako ženklai valdo ir tam tikras žmogaus kūno dalis.

Šios būna jautrios prisilietimams, bučiniams. Nors čia pateiksime apibendrintą apibūdinimą, bus naudinga žinoti ir patikrinti, kurios partnerio kūno vietos gali būti jautrios, suteikia daugiausia malonumo ir pasitenkinimo.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas

Avinui reikia aistros, sekso su tam tikra kovos ir pergalės nata. Gal todėl kai kuriems šio ženklo atstovams taip patinka susitaikymo seksas? Kai tenka dėl ko nors pakovoti, Avinas susijaudina.
Jautrios šio Zodiako kūno vietos – galva ir ausys, ausų lezgeliai. Ypač pastarieji. Kai partneris šiuos glamonėja liežuviu, per nugarą pagaugai eina, bet malonūs. Beje, Avinams patinka bučiuotis, jie yra tikri bučinių ekspertai. Bučiniai juos užveda, sužadina geismą.

REKLAMA

Tauras

Ką reikia žinoti tiems, kurie nori suvilioti Taurą? Niekada nedarykite to paskubomis ir nenumokite į preliudiją, skirkite laiko geismo sužadinimui. Skuba šio ženklo atstovams yra pats tikriausias geismo žudikas. Tauro partneriui tereikia kantrybės ir švelnumo, tada „kietuolis“ ar didžiausia užsispyrėlė sutirps jūsų glėbyje.
Įdomu, kad šio Zodiako erogeninė zona yra kone visas kūnas. Štai kodėl būtina Taurą daug glostyti, myluoti, apkabinti, bučiuoti. Ypač jautri vieta yra kaklas, sprandas. Paliesite juos, ir visi Tauro stabdžiai atsileis. Šis Zodiakas yra itin juslingas, todėl visada atminkite, kad jo nosis yra jautri. Būkite tikri, kad jūsų kvepalai jam yra priimtini, žadina, o ne atstumia. Viliojimo seansui pasirinkite jo mėgstamą aromaterapinį aliejų ir išmasažuokite visą kūną. Tada negalėsite skųstis, kad Tauras yra nedrąsus, kuklus, pamatysite, ką jis gali.

Dvyniai

Kaita, naujovės ypač svarbu šiam Zodiako ženklui. Nieko nėra jam baisiau už tą patį, tiksliai kartojamą gundymo scenarijų. Dvyniai yra smalsūs, pasirengę išbandyti naujus dalykus. Jiems patinka viliojimo žaidimas, gundymai, preliudija. Krūtinė, rankos erotiškiausios Dvynių kūno vietos. Partneris turėtų skirti pakankamai dėmesio, paglostyti, švelniai juos pažnaibyti. Masažas, vos vos liečiant Dvynio odą pirštų galiukais, sukels šio ženklo aistrą iki pat viršutinės ribos. Šiam Zodiakui taip pat svarbu kalbėti. Žodžiai yra pagrindinė viliojimo, žadinimo, aistros įžiebimo priemonė.

Vėžys

Švelnumas. Vėžiui, vyrui ar moteriai, jis yra pats svarbiausias meilės žaidime. Apkabinimai, glostymai, bučiniai – jų šiam Zodiakui niekada negana. O juk liesti save leidi tik tam žmogui, kuriuo pasitiki. Vėžiui ypač svarbu, kad tarp jo ir partnerio būtų šimtaprocentinis pasitikėjimas, kad galėtų juo pasikliauti visada ir visur. Jaukumas, romantiška atmosfera, kvapni vonia, žvakių šviesa, švelni muzika. Štai toks gundymo scenarijus šiam Vandens stichijos atstovui visada pasiteisins. Vėžiui, vyrui ir moteriai, krūtinė yra jautri kūno vieta, antra pagal jautrumą erogeninė zona – ausų lezgeliai. Paprastai Vėžio ženklo atstovai yra už klasiką, nelabai jiems patinka akrobatika lovoje ar ekstremalūs eksperimentai. Na, bet visada būna išimčių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA