REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 28-05 04 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Kai penktadienį Venera įeis į jūsų ženklą, atsidursite meilės taikiklyje. Būsite ypač patrauklūs priešingai lyčiai, jums bus lengva rūpintis meilės reikalais. Atraskite laiko daugiau paflirtuoti. Ženkite pirmą žingsnį, pakvieskite į pasimatymą jums į širdį neseniai kritusį asmenį. Dabar bus sunku atsispirti jūsų kerams. Jūsų žavesys ypač stipriai veiks iki gegužės 28 d.

Tauras. Savaitės pradžioje vyks Saulės užtemimas jūsų ženkle. Jums tai reiškia geras naujienas asmeniniuose reikaluose ir santykiuose. Jeigu esate pasirengę atversti naują skyrių meilėje ar partnerystėje, dabar bus lengva pasiryžti pokyčiams. Tiesa, šį penktadienį ne viskas atrodys rožėmis klota, bet tai tėra trumpai saulę uždengę debesys, ir tiek.

Dvyniai. Penktadienį džiaugsitės bendraudami, lankydamiesi renginiuose, susipažindami su naujais žmonėmis. Visai tikėtina, kad savaitgalį leisite su artimaisiais, draugais ar bendraminčių būryje. Būtent šiuo metu yra tikimybė susipažinti su nauju įdomiu asmeniu. Gali būti ir taip, kad nutarsite interneto pažinčių svetainėje susikurti profilį ir išmėginti laimę čia. Iki gegužės 28 dienos šias jūsų pastangas lydės sėkmė.

Vėžys. Dabar turėsite daug galimybių bendrauti, pabūt viešumoje, bet būtent tai ir kels jums įtampą. Savaitės pradžioje galbūt įstosite į kažkokią organizaciją ar prisijungsite prie bendraminčių. Gali nutikti ir taip, kad susipažinsite ir greitai susidraugausite su nauju žmogumi, su kuriuo atrasite daug bendro. Įsipareigojusieji gali sulaukti priekaištų iš partnerio, kad per daug laiko leidžia su kitais žmonėmis, o jam ar jai – ir nelieka. Jums tereikia parodyti partneriui pakankamai dėmesio arba jį patikinti, kad, bendraujant su kitais žmonėmis, meilė jam ar jai tikrai nesumažėjo.

REKLAMA

Liūtas. Šiuo metu galbūt norite praplėsti meilės horizontus apskritai arba tik su jums svarbiu asmeniu. Penktadienį ypač gerai galėsite apžvelgti santykių panoramą ir juos įvertinti. Galbūt nuspręsite su partneriu išvykti atostogų. Dabar ir iki pat gegužės 28-osios tam laikas yra tinkamas. Vienišiai kitame pasaulio krašte gali sutikti širdies draugą. Greičiausiai jis bus kitos religijos ar kultūros atstovas. Šiuo metu meilė įkvėps mokytis ir priimti daugybę naujų ir neįprastų dalykų.

Mergelė. Artėjant savaitgaliui tikėkitės seksualinio aktyvumo padidėjimo. Labai gerai jausitės savame kūne, skleisite seksualines bangas ir būsite pasirengę intymiems išgyvenimams. Tokios pakilios nuotaikos išsilaikys iki gegužės 28 dienos. Vedusieji ar įsipareigojusieji gali išgirsti gerų naujienų apie partnerio pajamas, jos didės. Vienišiai, kurie planuoja pirmąjį pasimatymą, turėtų jį skirti savaitės pradžioje, labiausiai tam tiktų antradienis.

Svarstyklės. Gyvenimo ritmas šią savaitę sulėtės, nurims, o tai jums suteiks atgaivą. Keletą pastarųjų savaičių, kurios atnešė pokyčių ar neramumų, jus išsekino, todėl žodis ramybė dabar jums atrodo labai patrauklus. Penktadienį gausite šansą santykiuose atstatyti pusiausvyrą ir taiką. Jeigu esate įsipareigoję, šiuo metu jūsų padangėje bus giedra. Tai tęsis iki gegužės 28 d. Svarstyklių, kurios neseniai išsiskyrė, reikalai dabar neatrodys taip prastai, greičiausiai jos pamatys prošvaistę net juodžiausioje naktyje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.