REKLAMA

Gegužės mėnesio prognozė

REKLAMA

Pavasario pabaiga bus lengvas periodas visiems Zodiako ženklams. Gegužė įneš į mūsų ramų gyvenimą daug emocijų, įspūdžių ir aistrų. Mes pajausime jėgų antplūdį ir būsime kupini energijos. Deja, santykiai tarp žmonių ne visada klostysis taip, kaip norėtume. Netrūks konfliktų ir nesusipratimų. Nereikia dėl to stebėtis, juk emocijos liesis per kraštus.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Daugumai Avinų gegužės mėnesį atrodys, kad viskas, ką jie darė pirmaisiais pavasario mėnesiais ir kam buvo išeikvota tiek daug dvasinių ir fizinių jėgų, buvo beprasmiška. Tai yra netiesa. Būtent gegužę jie sulauks tinkamo padarytų darbų įvertinimo. Aplinkiniai pripažins visas pastangas ir supras, kokie jie yra brangūs. Gegužės mėnesį Avino ženklo atstovai įgaus daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir bus pasirengę ryžtingiems veiksmams visose gyvenimo sferose. Šį mėnesį jie tiksliai suvoks, ko trokšta ir kaip to pasiekti.

Avinui gegužę netrūks gerų idėjų. Jis galės išlieti kūrybinį potencialą, tačiau bus pernelyg jautrūs kritikai ir pastaboms. Žvaigždės rekomenduoja Avinui žiūrėti į viską lengviau ir neimti to giliai į širdį. Juk gegužę jis tiksliai žinos, ką ir kodėl daro. Vienintelis dalykas, galintis aptemdyti gerą Avino nuotaiką – nestabili finansinė padėtis. Jam reikės kruopščiau paskirstyti išlaidas ir neleisti pinigų nebūtiniems daiktams. Tada jis apsaugos save nuo nemalonių situacijų, susijusių su pinigais.

REKLAMA

TAURAS

Paskutinį pavasario mėnesį žvaigždės Taurui primygtinai pataria kontroliuoti visus savo veiksmus, žodžius ir net mintis. Kad pasiektų pripažinimo ir sėkmės, jam reikia būti gudresniam ir lankstesniam, ne visada veikti atvirai. Veikiausiai šiuo metu jį supantys žmonės ims jo nesuprasti. Jam reikia būti tam pasiruošusiam. Užtat meilės santykių sferoje Taurui seksis nuostabiai. Gegužės mėnesį jis tikrai neliks vienas. Vienišų šio ženklo atstovų laukia naujos pažintys ir romantiški susitikimai. Jiems bus didelė tikimybė sutikti tą svarbiausią žmogų, su kuriuo daugiau niekada nenorės išsiskirti.

Vedusių Taurų santykiai su antrosiomis pusėmis taip pat klostysis sklandžiai ir jausmingai. Jie pradės labiau vertinti ir branginti vienas kitą. Gerai Taurų reikalai klostysis ir jų profesinėje, darbinėje srityse. Jie sugebės aiškiai suformuluoti savo ateities planus, kurti strategijas ir sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų. Kils naujų idėjų, kurias įgyvendinę Jaučiai galės praturtėti arba padaryti karjerą. Tik jiems patartina būti atsargiems, nes atsiras pavyduolių ir konkurentų, kurie stengsis visaip pakenkti.

DVYNIAI

Gegužės mėnesį Dvyniai ims aktyviai veikti visose jiems svarbiose gyvenimo srityse. Jie pajaus nepaprastą energijos antplūdį. Svarbiausia bus neperdegti ir neiššvaistyti jėgų menkaverčiams ir nereikšmingiems dalykams. Dvyniams patartina apsidairyti aplinkui, ar kam nors iš artimųjų nereikia jų pagalbos ir draugiško palaikymo. Šiaip jiems viskas seksis lengvai ir paprastai. Žmonės links prie jų. Visa tai bus tik dėl jų teigiamos gyvenimo nuostatos ir sugebėjimo užmegzti ryšius su reikalingais žmonėmis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA